GTX 1060 6 GB sisteme yükseltme önerisi

Bütçe
7000-9000
Nerede oturuyorsun? Yeni işlemciyi aldığında eski olan i7 2600'ü ben alabilirim.

İstanbul'da oturuyorum Bağcılar tarafında.

İlgileniyorsanız elimde MSI GTX 1060 6 GB bir ekran kartı var. Kendim kullandım. İlgileniyorsanız buradan yazabilirsiniz, gerekirse iletişim için Instagram vs. verebilirim.

Elin değmişken 9 bin liraya işlemci, ram, anakart ve 2. el ekran kartı alınır bence. İleride sağlam bütçe toplarım da 10 bin lira verir 4060 alırım demiyorsan ve ikinci el ekran kartı alacaksan şunu bil ki her geçen gün 2. el ekran kartlarının da fiyatları artıyor. 5 ay önceki sahibinden fiyatlarıyla şuankiler karşılaştırılamıyor bile. Depolama zaten çok ucuz sıfır 500 GB M2 SSD'yi 1K koyar alırsın.

2000Lirayı aşmasın yeter. (1500 gibi düşünelim)

Elin değmişken 9 bin liraya işlemci, ram, anakart ve 2. el ekran kartı alınır bence. İleride sağlam bütçe toplarım da 10 bin lira verir 4060 alırım demiyorsan ve ikinci el ekran kartı alacaksan şunu bil ki her geçen gün 2. el ekran kartlarının da fiyatları artıyor. 5 ay önceki sahibinden fiyatlarıyla şuankiler karşılaştırılamıyor bile. Depolama zaten çok ucuz sıfır 500 GB M2 SSD'yi 1K koyar alırsın.
Hocam aynısını yapıyorum, konuyu işlemcimi seçmek için açmıştım :D
Bir konu daha açtım bu sıralar, ekran kartı istiyorum 2. el 3060ti. Bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz ?

2000Lirayı aşmasın yeter. (1500 gibi düşünelim)

Hocam aynısını yapıyorum, konuyu işlemcimi seçmek için açmıştım :D
Bir konu daha açtım bu sıralar, ekran kartı istiyorum 2. el 3060ti. Bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz ?
Ekran kartını sonradan alırım demişsin de ondan yazmıştım. 3060 Ti güzel ekran kartı ama bütçen ne ekran kartı için?

Bütçem 8bin lira en fazla fakat7500 liraya kartlar var görüyorum.
Varsa Facebook gruplarına falan da bak Bağcılar'daki. İlk biraz şaşırttı çünkü en son baktığımda 3070 alınıyordu 7 bin liraya ama şimdi genele baktığımda fiyat iyi gibi. Alabilirsin.

Veya 200 lira pazarlık yaparsın:

Ama bu ekran kartları için 5600 işlemci lazım haberin olsun.

Geri
Yukarı