GTX 1060 6G Red Dead Redemption 2 düşük FPS

Aidra

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı: GTX 1060 6 GB.

İşlemci: i3 9100F.

Anakart: MSI B360M GAMING Plus.

RAM: HyperX Fury 8 GB DDR4 2666MHz.

Red Dead Redemption 2 orta ayarlarda 30 40 FPS alıyorum. Düşük'e alınca da aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Afterburner ile oyun içi değerleri paylaşır mısın bizimle?

Evet yapıp atacağım.
unknown.png

1590877104473.png

Son düzenleme:
İlkinde normal, ikincisinde işlemci darboğazı var gözüküyor.
Ama biraz araştırma yaptım, 1650 ve bu işlemci ile bile daha fazla performans alanlar var.
O işlemcinin o şekilde kullanılması hiç normal değil.
Arka planda çalışan ve işlemciyi yorabilecek, RAM'den çalabilecek her şeyi kapatıp dener misin? (Fraps açık ise kesinlikle kapat)
Eğer hiçbir şey çalışmıyorsa ve sorun devam ediyorsa 8'in yanına bir 8 GB daha RAM almanı tavsiye ediyorum, çünkü baktıklarımdan yüksek FPS alanların hepsi çift kanal RAM'e sahipti. 4+4 bile daha performanslıydı öyle söyliyim. Ek RAM sorununu çözecektir.

İlkinde normal, ikincisinde işlemci darboğazı var gözüküyor.
Ama biraz araştırma yaptım, 1650 ve bu işlemci ile bile daha fazla performans alanlar var.
O işlemcinin o şekilde kullanılması hiç normal değil.
Arka planda çalışan ve işlemciyi yorabilecek, RAM'den çalabilecek her şeyi kapatıp dener misin? (Fraps açık ise kesinlikle kapat)
Eğer hiçbir şey çalışmıyorsa ve sorun devam ediyorsa 8'in yanına bir 8 GB daha RAM almanı tavsiye ediyorum, çünkü baktıklarımdan yüksek FPS alanların hepsi çift kanal RAM'e sahipti. 4+4 bile daha performanslıydı öyle söyleyeyim. Ek RAM sorununu çözecektir.

Arka planda Discord açık oluyor Google açık oluyor Google'ı ara sıra kapatıyorum SS'te Google açık.

Geri
Yukarı