GTX 1060 almalı mıyım?

Hâla bilen yok mu ? GTX 11 serisi ne zaman çıkar ?
2019'un başlarındaveya 2018'in sonlarında en güçlü modelleri çıkmaya başlar. Orta seviye olanlar çıkması tahminimce 3-4 ay daha bulur. Bu aralar dolar da bayağı yükseldi. Her yıl arttığı gibi seneye de artacaktır. Bence şu an GTX 10 serisi almak daha mantıklı.

2019'un başlarındaveya 2018'in sonlarında en güçlü modelleri çıkmaya başlar. Orta seviye olanlar çıkması tahminimce 3-4 ay daha bulur. Bu aralar dolar da bayağı yükseldi. Her yıl arttığı gibi seneye de artacaktır. Bence şu an GTX 10 serisi almak daha mantıklı.
Teşekkür ediyorum bu yorumun için alıyorum ozaman 1060.

Rica ederim. Şöyle bir gerçek daha var: Mining. Dua edelim o kartlar çıkınca da stok sorunu yaşanmaz. Ayrıca hangi ürünü aldınız veya hangi ürünü almayı planlıyorsunuz?

Bir söylentiye göre 2 tür ekran kartı geliştiriliyor imiş. Hem gaming hem mining için ayrı ekran kartları imiş... Ne kadar doğrudur bilinmez.

Bir söylentiye göre 2 tür ekran kartı geliştiriliyor imiş. Hem gaming hem mining için ayrı ekran kartları imiş... Ne kadar doğrudur bilinmez.
Doğrudur söylenti değil o yanlız :D. Mining olacağını hiç sanmıyorum olsa bile en yüksek kart ile yapılır çünkü artık bitcoin sayısı iyice azaldı. Artık herkes elindeki rigleri satmaya bakıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı