Sizce Almalı Mıyım?

boranX

Centipat
Şu an para biriktiriyorum ve Q9400 işlemcisini almayı planlıyorum. Sizce almalı mıyım? Fortnite için parça toplamaya çalışıyorum ve bütçem aşırı düşük, bu yüzden bunu alacağım.

Sistem özellikleri:
  • Windows 8.1 64 bit Single Language
  • MSI R7 240 1 GB 64 bit
  • 3 GB DDR2 RAM
  • LGA 775 soketli bir anakart

Şu an para biriktiriyorum ve Q9400 işlemcisini almayı planlıyorum. Sizce almalı mıyım? Fortnite için parça toplamaya çalışıyorum ve bütçem aşırı düşük, bu yüzden bunu alacağım.

Sistem özellikleri:
  • Windows 8.1 64 bit Single Language
  • MSI R7 240 1 GB 64 bit
  • 3 GB DDR2 RAM
  • LGA 775 soketli bir anakart
Xeon E5440/Xeon E5450 alabilirsin ama anakartın destekliyor mu bir araştır

Keşke bütçenizi belirtseydiniz. Fortnite için o sistemi almak bence saçma olur. Minimum 4 GB RAM öneriliyor. Bahsettiğiniz sistemde ise 3 GB RAM var. Alacağınız performans pek tatmin etmeyecektir.

Bütçenize uyarsa kesinlikle böyle bir sistem toplayın veya direkt bu parçaları alın.

Bütçeniz çok düşük diye sisteme kasa koymadım. Bu parçaları alıp uzay montaj şeklinde kullanabilirsiniz.

Bütçenize uygunsa RAM'leri 2×8 olarak tercih edebilirsiniz.

Bütçe belirtin. Q9400 ve R7 240 belli başlı oyunları açabilir fakat RAM çok düşük. En az 4, mümkünse 6 ve üstü olmalı.

Mevcut sisteminize ram takviyesi yapmakta bir seçenek işlemci konusunda dikkat edin her 775p anakart chipseti ilgilendiğiniz işlemcileri desteklemeyebilir.

Elinizdeki bütün parçaları yazabilir misiniz detaylı bir şekilde. İşlemciniz yok mu? Anakartınızın modeli nedir? CPU-Z isimli programdan öğrenmeniz mümkün.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı