GTX 1060 almalı mıyım?

Asus MSİ fanlığı bence* çok boş. Hangi marka daha f/p ürün yaptıysa o seçilmeli bence*. Galax'da bunlardan biridir. 1 yıldır Galax 1060 6G kullanan arkadaşım var memnun.

GALAX alınabilirya bence sıkıntı değil sadece Türkiye de hep Msi ve Asus fanlığı olduğu için onlar biliniyor :) Beyler birde ben konu açamıyorum henüz yetkim yok bişey soracağım bende 1060 6gb Asus Rog Strİx alıcağımda Hepsiburada da kartın özelliklerine bakarken minimum psu 600w yazdığını gördüm normalde 1060 için 500 w psu yeterli değil mi ? Cevaplarsanız sevinirim.
Hepsiburada bazen yanlış yapabiliyor 1060 için 500w yeterli. Tabii ki 12v kanalından verdiği güç önemli psunun.(Umarım yanlış bilgi vermemişimdir.)

Bu arada biri konuya açıklık getirebilir mi GTX 11 serisinin orta seviye GPU'ları en yakın ne zaman çıkar ?

10 aydır GALAX GTX 1060 OC kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yok, soğutması fena değil. Performansı güzel sessiz çalışıyor. Daha bir şey yazmaya gerek yok herhalde. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı