GTX 1060 Düşük Performans Sorunu

isimyokkk

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Arkadaşlar daha geçen hafta yeni bir bilgisayar topladım vatanda ancak bilgisayarımın ekran kartı yani GTX 1060 yeterli gücünü gösteremiyor. Battlefield 1 oyunununda çatışmaya girdiğim zaman drop yiyorum kontrol ettiğimde ekran kartımın kullanımı %60-%70 gibi oranlara düşüyor.

Sistem özelliklerim:

Ekran kartı: GTX 1060
İşlemci: i5 7500
Anakart: B250m Gaming Pro
RAM: Corsair Vengeance 16 GB (2x8)
SSD: Sandisk 120 GB
Kasa: Everest Ares- X1

Ne yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Psunuzun evertest marka olması iyi olmamış gerçekten Plus sertifikasını farklı firma veriyor olsada 'şahin'de de fren ve emniyet kemeri var diyebiliriz örnek olarak.parça kalitesi ve marka farkı sisteme gelen enerjinin kalitesini etkiler ancak ekran kartı sorununuzun sebebi o olmamalı diye düşünüyorum.diğer oyunlarda sorun yoksa oyundan kaynaklanan bir sorun olabilir isterseniz yabancı sitelerden de 1060 modeli için bu sorunu araştırın.

Psunuzun evertest marka olması iyi olmamış gerçekten Plus sertifikasını farklı firma veriyor olsada 'şahin'de de fren ve emniyet kemeri var diyebiliriz örnek olarak.parça kalitesi ve marka farkı sisteme gelen enerjinin kalitesini etkiler ancak ekran kartı sorununuzun sebebi o olmamalı diye düşünüyorum.diğer oyunlarda sorun yoksa oyundan kaynaklanan bir sorun olabilir isterseniz yabancı sitelerden de 1060 modeli için bu sorunu araştırın.

Şansa bakın ki şuan tam dediğinizi yapıyordum çoğu kişide bu sorun var.

Herhangi bir sorun çözümü var mı yabancı sitelerde de bu problem varsa PSU'nuzdan kaynaklanmıyor bence çünkü yurt dışında EVGA gibi markalar rahatça bulunabiliyor.Garantiye yollayabilirsiniz en kötü ihtimalle.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı