GTX 1060 Gaming X Toplama PC önerisi

Ravenclaw1

Decapat
1 hafta sonra bu sistemi toplayacağım. Sizinde yorumlarınızı almak istedim, yardımcı olursanız sevinirim;

İşlemci: Amd R5 2600x
Anakart: MSI x470 Gaming Plus
Ekran kartı: MSI GTX 1060 Gaming X 6GB
RAM: Corsair 2x8GB 3200 MHz DDR4
Kasa: Aerocool Quartz Red 750w
HDD: WD Blue 1TB 64MB 7200rpm
SSD: Samsung 850evo 250GB

Böyle bir sistem topladım sizce nasıl ? Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merak ettiğim birşey daha var bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Örnek verelim alıcağımız ram 3200mhz anakart OC siz 2600mhz kadar destekliyor OC ile 3466mhz destekliyor bu ram hızı için bizim OC mu yapmamız gerekiyor yokaa kendisi otomatik o hızlara çıkıyormu. Birde MSI B450-A Pro AMD 2. Serisi için bios uptade gerekiyormu ve nasıl bir anakartdır teşekkür ederim

Merak ettiğim birşey daha var bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Örnek verelim alıcağımız ram 3200mhz anakart OC siz 2600mhz kadar destekliyor OC ile 3466mhz destekliyor bu ram hızı için bizim OC mu yapmamız gerekiyor yokaa kendisi otomatik o hızlara çıkıyormu. Birde MSI B450-A Pro AMD 2. Serisi için bios uptade gerekiyormu ve nasıl bir anakartdır teşekkür ederim
Anakart için Overclock yapman gerekiyor sanırım. Bende Ryzen 5 2600 sistemimde MSI B450-A Pro aldım. Araştırdım ve iyi bir anakart olduğuna karar verdim. Senin düşündüğünden ucuz. Tercih edebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı