GTX 1060 HDMI to VGA ile çalışmıyor

Daks

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle hayırlı bayramlar arkadaşlar. Bugün aldığım HDMI TO VGA kablosunu ekran kartı ile monitöre taktığımda görüntü gelmiyor ancak Onboard'da takılıyken görüntü geliyor. Hali ile ekran kartının driverini yükleyemiyorum çünkü ekran kartını (çalışmadığı için herhalde) görmüyor. Çözüm için ne yapmalıyım?

Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle hayırlı bayramlar arkadaşlar. Bugün aldığım HDMI TO VGA kablosunu ekran kartı ile monitöre taktığımda görüntü gelmiyor ancak Onboard'da takılıyken görüntü geliyor. Hali ile ekran kartının driverini yükleyemiyorum çünkü ekran kartını (çalışmadığı için herhalde) görmüyor. Çözüm için ne yapmalıyım?

Şimdiden teşekkürler.
Önce sürücüleri bilgisayarına indir. Sonra HDMI ile bilgisayarı televizyona bağlayıp sürücüleri kur.

Arada adaptör yoksa dijital veriyi analog veriye çeviremezsin. O kabloların çoğu çalışmıyor dostum. Kaç tane geldi elimize. Adaptörsüz çalışanını daha görmedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı