GTX 1060 için 600W PSU

LightMind

Hectopat
Daha fazla  
Lenovo H530 Kasa / Lenovo sharkbay Anakart/ İ7 4790 3.6 GHz (8 GPU) İşlemci 8 GB RAM'im var fakat ekran kartım epey kötü. GT 720 :D Bu ekran kartı yerine GTX 1060 almayı düşünüyorum. Anladıgım kadarıyla bunun için güç kaynagımıda değiştirmem gerekli. (600 w güç kaynagı yeterli midir?) Ekran kartının sığmama problemi de yok anladıgım kadarıyla yeterince boşluk var fakat Ekran kartını beslicek 6 girişli socket göremedim kasanın içinde benimki eski tip oldugu için sadece kartı yerine oturtmak yeterli herhangi bir bağlantı yok. Bunu herhangi bir şekilde ayarlama şansım var mıdır? Bununla birlikte ekran kartının herhangi bir sebepten kasama uygun olmama durumu var mıdır? (Eklemek istediginiz fikirlerinizede açıgım şöyle yapsan daha iyi olur vs) pek tecrübeli değilim. İlgilenebilicek biri olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı