GTX 1060 için marka tavsiyesi

Twin_Turbo

Centipat
Daha fazla  
Ben soruyu Recep Baltaş'a sormak istiyorum. Recep bey AMD FX-8350 işlemcim var 6 GB 192 Bit GTX 1060 almayı düşünüyorum. Normalde yeniden bilgisayar toplamak istedim doların yüksekliğinden 20 bin TL tutuyor. Doların 5'lere düşmesini bekleyeceğim o yüzden GTX 1060 beni idare etsin istiyorum. Ben bu ekran kartının sıfırını araştırdım yine çok pahalılar :( 2 fanlı modelleri 2 bin TL'den başlıyor. 3 fanlı modelleri 3 bin TL'den başlıyor. Bir sürü marka var hangisini almalıyım hangi modeli tercih etmeliyim 2 fanlı olanından düşünüyorum seçim konusunda yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :) Şuna inanıyorum ki sayenizde sorunsuz doğru ekran kartını satın alacağımı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben soruyu Recep Baltaş'a sormak istiyorum. Recep bey AMD FX-8350 işlemcim var 6 GB 192 Bit GTX 1060 almayı düşünüyorum. Normalde yeniden bilgisayar toplamak istedim doların yüksekliğinden 20 bin TL tutuyor. Doların 5'lere düşmesini bekleyeceğim o yüzden GTX 1060 beni idare etsin istiyorum. Ben bu ekran kartının sıfırını araştırdım yine çok pahalılar :( 2 fanlı modelleri 2 bin TL'den başlıyor. 3 fanlı modelleri 3 bin TL'den başlıyor. Bir sürü marka var hangisini almalıyım hangi modeli tercih etmeliyim 2 fanlı olanından düşünüyorum seçim konusunda yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :) Şuna inanıyorum ki sayenizde sorunsuz doğru ekran kartını satın alacağımı düşünüyorum.
Soğutması, soğutma bloğu sağlam olanlara bakabilirsin. Ayrıca sıfır almana gerek yok, 2. elde 1000 TL civarına satılıyor. Model olarak MSI Gaming X, Asus Rog Strix modellerine bakabilirsin.

Ben 2. El satın alsam bozulacak sıfır almak daha akıllıca. Ben ikinci el almam herkes Over Clock yapıyor sonra ömrü azalıyor. İkinci el almak demek parayı çöpe atmak demek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı