GTX 1060 ile CS:GO'da düşük FPS sorunu

ahmet debelemez

Hectopat
Daha fazla  
  • FX 6100
  • 16 GB RAM
  • GTX 1060 kullanıyorum. Fakat önceki ekran kartımda (R7 240) aldığım FPS'leri alıyorum. (70-150 ki bu GTX 1060'ta 30 FPS'lere kadar düşüyor.)
  • GTX1060'ta 30 FPS almak üzüyor insanı sebebi nedir sizce ?

Keza bu sistemle GTA 5'te ultra ayarlarda 45-60 FPS alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bende speccy'nin yalancısıyım.

upload_2017-1-28_22-18-50.png

Her şeyi yaptım termal macun daha 20 günlüktü Cooler master'in sağlam bi termal macunu ama yine de yeniledim zaten fotoğrafı da yeniledikten sonra çektim.

Yaklaşık 3 aydır bu durumda oyunları açtığımda 206 derece kadar çıkıyor. Renderda falan kapattığım gibi 69-80 arasına düşüyor. Yoksa bende biliyorum. 200 derece olmayacağını.

Biz sana yardımcı olmaya çalışıyoruz sen bize biraz çok bilmişlik taslıyorsun. Dediklerimi yapmamışsın zaten madem biliyorsun 200 olamayacağını o programa da güveniyorsanız gidin alın bir sıvı soğutma ya da değiştir işlemci,anakart ve RAM üçlüsünü olsun bitsin.

Hocam dediklerinizi yaptım yazdım zaten bilmişlik taslamak değil estağfurullah bilgisayar bölümü okuyorum aptalmışım gibi konuşuyorsunuz.

mesela bu aida64 ne işe yarar bilmiyorum ne yapcam diye soracaktım.

Ben sana ne dedim ki kardeşim madem bu bölümü okuyorsun inaniyor musun ki böyle bir sıcaklık normal olsun? Aida64 bilgisayarına stress testi yapabileceğin donanımlarının sıcaklığını ölçen bir sentetik programdır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı