GTX 1060 Laptop Düşük GPU Kullanımı

BIOS zaten güncel. Oyunlarda CPU ve GPU frekansına bakar mısın AfterBurner ile?

Gta V ve CS:GO'da değerler bu şekilde. Genelde %50-60 oluyor GPU kullanımı. Gta V' de sadece escye basılan menüde sabit %99 gpu kullanımı gördüm ama oyun içinde durum hala kötü.

g6MozQ.png

RDz3yo.png

Gta V ve CS:GO'da değerler bu şekilde. Genelde %50-60 oluyor GPU kullanımı. Gta V' de sadece escye basılan menüde sabit %99 gpu kullanımı gördüm ama oyun içinde durum hala kötü.

g6MozQ.png

RDz3yo.png
Gta 5'te ayarların nedir ayarları en yükseğe alarak x8 msaa / x4 msaa dener misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gta 5'te ayarların nedir ayarları en yükseğe alarak x8 msaa / x4 msaa dener misiniz?
Hocam her oyunda testleri full ayarlarda yapıyorum zaten. Sorunun ayarların düşük ve yüksekliğiyle ilgisi yok. Hatta çoğu oyunda ultra ve low ayarda birbirine yakın fps alıyorum.

NVIDIA ile hiç işim olmadı ancak AMD kontrol merkezinde her farklı oyun için dengeli güç tasarrufunda veya yüksek performansta diyerek prize takılı haldeyken yüksek FPSler alabiliyordum. Sizde de böyle ayarlar olmalı 3D ayarlarında da maximum ayarlar seçeneği varsa onu seçip deneyin. Benzer olmalı mantığı.

Biraz geç oldu ancak AMD R7 370 4 GB kullaniyorum, AMD kontrol merkezinde derken nerede ? Benim böyle bir bilgim yok aktarir misiniz ?

Geri
Yukarı