GTX 1060 Marka Önerisi

Akın655

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Sizlere bir sorum olacak. Yakında bir sistem almayı düşünüyorum. Şu şekilde:
  • Intel Core i7-6700K
  • MSI H110M Gaming
  • Kingston 8GB HyperX Fury Black
  • Western Digital Blue 1 TB 64 MB 7200 RPM
  • Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze Aktif PFC Güç Kaynağı
  • Zalman Z9 Plus Mid Tower Kasa
  • BenQ GL2460HM
Ekran kartı olarak da GTX 1060 almayı düşünüyorum. Ancak marka konusunda karar veremedim. Driver, satış sonrası destek, soğutma vs. bakımından hangisi daha iyidir? Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeni belirt sana sistem toplarız.
MSI RX470 8GB alabilirsin artan paraylada güzel bir anakart.

4Senedir AMD ekran kartı kullanıyorum perfonmasından çokta memnun değilim. Nvidia bir ekran kartı olursa sevinirim.
Bu anakart hakkındaki görüşleriniz nedir? Gigabyte Z170-HD3 D4 2133Mhz ATX 1151 bütçem 4500tl.

Son düzenleme:
4Senedir AMD ekran kartı kullanıyorum perfonmasından çokta memnun değilim. Nvidia bir ekran kartı olursa sevinirim.
Bu anakart hakkındaki görüşleriniz nedir? Gigabyte Z170-HD3 D4 2133Mhz ATX 1151 bütçem 4500tl.
Önemli olan içindeki GPU.
Mesela sen GT730 kullan bende Fury X sen 10FPS alıyorsan ben 300FPS alıyorumdur.
RX470 FHD 60HZ/ESpor 144HZ için tasarlanmış bir kart.

Nvidia'nın geniş bir penceresi var bence,programları olsun driverları olsun,oyun optimizasyonu olsun.
HD6970 Kullanıyorum ne oyunlarda sitabil çalışıyor nede driver ve yazılım güncellemesi adam gibi gelmiyor.

Nvidia'nın geniş bir penceresi var bence,programları olsun driverları olsun,oyun optimizasyonu olsun.
HD6970 Kullanıyorum ne oyunlarda sitabil çalışıyor nede driver ve yazılım güncellemesi adam gibi gelmiyor.
AMD RX serisi ile zaten birsürü sorunu çözdü. RX470 kartında AAA oyunlarda FHD çözünürlüğünde 60FPS/S performansı alırsın üstüne gerek yok 144 HZ monitör almadıktan sonra.

Oyun+render

AMD RX serisi ile zaten birsürü sorunu çözdü. RX470 kartında AAA oyunlarda FHD çözünürlüğünde 60FPS/S performansı alırsın üstüne gerek yok 144 HZ monitör almadıktan sonra.

RX 480 ile önere bileceğiniz bir sistem varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.

Eğer fiyat/performans isterseniz
i5 6500 ve MSI H170A Gaming Pro öneririm.
Ekran kartı olarak MSI RX 480
Ama arkadaşların dediği gibi 480 stok soğuculu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı