GTX 1060 mı yoksa oyun ekipmanı mı alınmalı?

Bende koltuk kısmına takıldım. Bence ps4 aldır gelince kullanma sonra sıfır olarak ürünü sat yazında güzel bir sistem toplarsın.

GTX 1060'ı aldınız diyelim. 6-7 ay sonra belki de RTX 2060 bu paraya yakın değerlere alınabilir hale gelecek. İyi bir bilgisayarınız yoksa ekipman almakta pek mantıklı gelmedi bana maalesef. Yani kasan bilgisayarda 30 TL'lik mouse ile 300 TL'lik mouse arasındaki farkı anlayamazsın ki.

Dayanamam ben kullanmadan. Hem sıfır ürün alıp onu hiç açmadan kullansam bile onun sıfırını alırlar direk daha iyi.
Çöp bilgisayar'a pahalı ekipman almanın Tofaş'a BMW motoru taktırmaktan farkı yoktur.1060'da bence almayın şu an ne olur ne biter bilemeyiz belki 1060 fiyatına ilerde nVidia daha iyi bir GPU çıkartır,o yüzden bence paranızı harcamayın,ama illede alıcam diyorsanız koltuk ile ekipman alın sonrada para biriktirip Xbox One ya da PS4 alıp onlarda kullanın.

GTX 1060'ı aldınız diyelim. 6-7 ay sonra belki de RTX 2060 bu paraya yakın değerlere alınabilir hale gelecek. İyi bir bilgisayarınız yoksa ekipman almakta pek mantıklı gelmedi bana maalesef. Yani kasan bilgisayarda 30 TL'lik mouse ile 300 TL'lik mouse arasındaki farkı anlayamazsın ki.
GT 520M, i5 2450M ve 8 GB RAM var. LoL ile CS GO oynayabiliyorum ama işlemci sıcaklığından dolayı kapanıyor bilgisayar bazen. Termal macunu ve fanları 6 yıldır temizlemedim. Ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum haftaya düzelir sorunum, onun dışında LoL'ü akıcı oynayabiliyorum yani sıkıntı olmaz.
Arkadaşlar ekipman olarak HyperX Cloud II almayı planlıyorum. Mouse ve klavyem var zaten. Koltuk eksik onu almayı planlıyorum bir de.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı