GTX 1060 mı yoksa oyun ekipmanı mı alınmalı?

Lerasen

Decapat
Yarın yakınım Amerika'ya gidecek. İstediğim ürünü alacak ama 200$'ı geçmemesi lazım. Benim laptopum çok kötü, GTX 1060 almayı planlıyorum oradan ama şu an sistemimi yenileyemem. Haziran, Temmuz ayları gibi yenileyebilirim. Sizce GTX 1060 alıp bekletmeli miyim yoksa Oyuncu Koltuğu + 70$ bir ekipman mı almalıyım? (70$'ı geçmeyecek şekilde önerilerinizi yazabilirsiniz.) 200$'ı geçmeyecek şekilde önerilerinizi yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bu koltuk işi gereksiz. Ben kendimi bildiğim kadarıyla hep ''Kına Gecesi Sandalyesi'' kullanıyorum ve bana ne bir artısı ne de bir eksisi var. Ben senin yerinde olsam PC alman garanti ise ekipman alırdım ve beklerdim.

Koltuk getirtmesi sorun olmazsa ve kaliteliyse koltuk + ekipman aldırın. Çünkü önce sağlık. Bilgisayar başında çok uzun vakitler geçirip bel ve boyun rahatsızlığı yaşayan çok insan var. Hem elinizde ekipman olur hem de daha rahat oyun oynarsınız.

Koltuğu nasıl getirecek?

Ekipman aldır. Sistemi de yazın komple topla. Daha yaza var, ne çıkar ne çıkmaz belli olmaz.
Dediğim gibi PC çöp. CS GO kasıyor yani o derece. Orda evi var orada kalacak. Sonra getirecek yani çok sıkıntı olmaz. Ekipman alsam bile bilgisayarım güzel değil. Özelliklerim: GT 520M, i5 2450M, 8 GB RAM olmasına rağmen kasıyor. Belki de fanları ve termal macunu 6 yıldır değiştirmediğim için olabilir :D. Hala oyuncu ekipmanı öneriyorsanız önerilerinizi yazar mısınız 200$'ı geçmeyecek şekilde ama dediğim gibi koltukta benim için sıkıntı olmayacaktır.
Koltuk getirtmesi sorun olmazsa ve kaliteliyse koltuk + ekipman aldırın. Çünkü önce sağlık. Bilgisayar başında çok uzun vakitler geçirip bel ve boyun rahatsızlığı yaşayan çok insan var. Hem elinizde ekipman olur hem de daha rahat oyun oynarsınız.
GTRacing koltuk almayı düşünüyorum. Baktım biraz güzel koltuk çok beğendim.
Bence bu koltuk işi gereksiz. Ben kendimi bildiğim kadarıyla hep ''Kına Gecesi Sandalyesi'' kullanıyorum ve bana ne bir artısı ne de bir eksisi var. Ben senin yerinde olsam PC alman garanti ise ekipman alırdım ve beklerdim.
Hocam o zaman ekipman önerilerinizi yazar mısınız? Yaza kadar garanti PC alacağım.
Bu arada günde 8 saat oyun oynadığım için koltuk alma gibi isteğim var. Yerde bakıyorum çünkü laptopa ve rahatsız ediyor. Başka yere taşıyıp koltukla kullanmak istiyorum. Koltuk isteğim ondan kaynaklı.

1. Gpu
2. Cpu
3. Ram
4. Psu
5. Ssd&Hdd
Bu üç harflilerden sonrası keyif işidir.
İyi bir koltuk yada plastik sandalye senin dışında kimse tarafından rahatlık açısından doğru değerlendirilemez.
Mekanik ya da sıradan bir klavye rahat yazım açısından , ergonomi açısından yine kendin tecrübe etmelisin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı