GTX 1060 oyunlarda FPS düşmesi

beentamer

Femtopat
Daha fazla  
Önceden yani 3 ay öncesine kadar hiçbir şekilde drop yemiyordum. Bilgisayara format atmama rağmen hiçbir değişiklik olmuyor bilgisayar oyunlarından soğumaya başladım artık.
Çok fazla drop yiyorum önerileriniz nedir ne yapabilirim?
Ekran kartım MSI GTX 1060 6 GB işlemcim i5 7500 RAM 8 GB

Önceden yani 3 ay öncesine kadar hiçbir şekilde drop yemiyordum. Bilgisayara format atmama rağmen hiçbir değişiklik olmuyor bilgisayar oyunlarından soğumaya başladım artık.
Çok fazla drop yiyorum önerileriniz nedir ne yapabilirim?
Ekran kartım MSI GTX 1060 6 GB işlemcim i5 7500 RAM 8 GB.

Sisteminizin tamamını yazar mısınız ayrıca oyun içi sıcaklık değerlerini paylaşır mısın?

EXPER XCELLERATOR XC591 İ5 7500 3.4GHZ 8GB 1TB+120GB 6GB GTX1060 WIN10+OFFICE fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da sistemim bu şekilde hazır kasa sıcaklık durumunu bilmiyorum ama ısıdan olduğunu düşünmüyorum kasa soğuk bir ortamda

O fiyat o bilgisayar için pahalı açıkcası, oyun içi değerlerini paylaşır mısın?
EXPER XCELLERATOR XC591 İ5 7500 3.4GHZ 8GB 1TB+120GB 6GB GTX1060 WIN10+OFFICE fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da sistemim bu şekilde hazır kasa sıcaklık durumunu bilmiyorum ama ısıdan olduğunu düşünmüyorum kasa soğuk bir ortamda

Ayrıca hangi oyunlarda yaşıyorsun hepsindemi ve oyunlar harddiskde galiba. HDD'ye sağlık testi yapmanı öneriyorum.

O fiyat o bilgisayar için pahalı açıkcası, oyun içi değerlerini paylaşır mısın?

Ayrıca hangi oyunlarda yaşıyorsun hepsindemi ve oyunlar harddiskde galiba. HDD'ye sağlık testi yapmanı öneriyorum.
Fiyatın yüksek olması muhtemelen stoklarda kalmamasından kaynaklı.
Bence imkansız bir fiyat :D

SSD ve HDD'nin sağlığına bakın ayrıca kasayı temizlemediysen termal macun değişimi yapmadıysan sıcaklıktan dolayı drop oluyordur.
ikisinde de bi sorun göremedim programdan baktım ve kasanın 3 ay daha garantisi var açarsam kasayaı garanti dışı kalır neden garantiye götürmedin die sorucak olursanız 3 ay önce götürdüm gta 5 de kasmadan dolayı hiç oynayamıyordum ve kasayı vatana götürdüğüm zaman adam 60 fps sabit oynadı eve geldim kasma yine devam etti.

Geri
Yukarı