GTX 1060 RDR 2 60 FPS alabilir miyim?

İzleyin hocam fikir verecektir bence:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun ilk çıktığı gibi optimizasyon sorunlu değilse iyileştirmeler olduysa 6GB olan modeli ile alınabilir. Çünkü ilk çıktığında bariz sorunluydu millet en baba ekran kartlarıyla düşük FPS alıyordu. Dediğim gibi 3GB olan ile alamayabilirsiniz ama denemek lazım.

Hocam, Ultra ayarlarda imkansız. Ayarları kısarak alabilirsiniz.

O kart ile 60 FPS alabilmek için bazı ince ayarlar yapmak gerekir. RDR2 menüsünde birçok ayar bulunuyor. Ultra olarak oynatması zaten imkansız. Eğer istediğiniz FPS'i alamazsanız, internet üzerinden performans ayarları paylaşılıyor. Onlara göz atabilirsiniz.

İlk olarak grafik barını en düşüğe çektim ve hikaye moduna girdim 5-10 dakika oynadım max 50-55 gördüm sonra online deniyim dedim yine aynı grafik ayarlarında kıyafeti değiştirdiğimiz mekanda 60-70 gördüm sanıyorum ki mekan çok etki ediyor.
O kart ile 60 FPS alabilmek için bazı ince ayarlar yapmak gerekir. RDR2 menüsünde birçok ayar bulunuyor. Ultra olarak oynatması zaten imkansız. Eğer istediğiniz FPS'i alamazsanız, internet üzerinden performans ayarları paylaşılıyor. Onlara göz atabilirsiniz.
Rica etsem link atabilir misiniz?

Geri
Yukarı