GTX 1060 RTX Performansı Nasıldır?

Bütçe
2000
Arkadaş sanırım ne yaptığını kendiside bilmiyor gibi. Konu miningten GTX'den RT beklemeye kadar geliyor.

Konu başlığı zaten belli bunlar alt konular

Doğru söylüyorsun ama anlayana. Desteği var diye RTX'lerle aynı performansı veriyor sanıyorlar 🤣

Bak dostum senin bildiğin şeyleri aşağı yukarı ben de biliyorum benim merak ettiğim bu kartların RT performansi internete pek test yok biliyorsan konuş bilmiyorsan sus.

Son düzenleme:
Bak dostum senin bildiğin şeyleri aşağı yukarı ben de biliyorum benim merak ettiğim bu kartların RT performansi internete pek test yok biliyorsan konuş bilmiyorsan sus.

Bence sen gerçekten ne istediğini bilmiyorsun. Bir mining dedin bir rt dedin tamam dedik. Düzgünce söylüyoruz dalgaya alıyorsun. İnternette testinin olmamasının sebebi bunu deneyecek işsizlerin olmaması. Gtx kaç sene önce çıkmış seri 1660S en iyilerinden biri sana diyeceğimi dedim ben. Bilmiyordur dedik bir şey demedik sustuk ama yeter. Bu saatten sonra istesen bile cevap vermem sana gerek yok çünkü. Bu arada cevaplarına dikkat et dostumlu konuşma aramızda yaş farkı var askerlik arkadaşı değiliz sanırım?

Bence sen gerçekten ne istediğini bilmiyorsun. Bir mining dedin bir RT dedin tamam dedik. Düzgünce söylüyoruz dalgaya alıyorsun. İnternette testinin olmamasının sebebi bunu deneyecek işsizlerin olmaması. GTX kaç sene önce çıkmış seri 1660S en iyilerinden biri sana diyeceğimi dedim ben. Bilmiyordur dedik bir şey demedik sustuk ama yeter. Bu saatten sonra istesen bile cevap vermem sana gerek yok çünkü. Bu arada cevaplarına dikkat et dostumlu konuşma aramızda yaş farkı var askerlik arkadaşı değiliz sanırım?

Bak sen anlama zorluğu çekiyorsun ben bu konuyu RX 580 olarak açtım minig konusuda oradaydi zaten RT performansina gelirsek bu kartlara tanımlanan bir teknoloji bende bu kart olmadığı için testlerini bilmiyoruma en az senin bilgin şeyleri ben de biliyorum RX ve GTX seri kartın yoksa sus senin yerin burası değil madem yaşın yüksek yüksek yaşlı konularda takıl.

Bak sen anlama zorluğu çekiyorsun ben bu konuyu RX 580 olarak açtım minig konusuda oradaydi zaten RT performansina gelirsek bu kartlara tanımlanan bir teknoloji bende bu kart olmadığı için testlerini bilmiyoruma en az senin bilgin şeyleri ben de biliyorum RX ve GTX seri kartın yoksa sus senin yerin burası değil madem yaşın yüksek yüksek yaşlı konularda takıl.

Ben yaşım yüksek demedim ki. Aramızda yaş farkı var dedim sadece 🤣. Anlama zorluğu çeken ben miyim sen misin acaba? Neyse kavgadan mute atmasınlar diye bir şey demiyorum.

Ben yaşım yüksek demedim ki. Aramızda yaş farkı var dedim sadece 🤣. Anlama zorluğu çeken ben miyim sen misin acaba? Neyse kavgadan mute atmasınlar diye bir şey demiyorum.

Yaş farkı var gibi davranıp üstünlük kurmaya çalışıyorsun burası bilgi yeri bilgin yoksa senin yerin bura degil.

Yeni konular

Geri
Yukarı