GTX 1060 sistem düşük FPS

efez

Hectopat
Daha fazla  
GTX 1060 6 GB MSI kullanıyorum.
Intel Core i5 4440 4.nesil 3.10 GHz Turbo 2.0 ile 3.30 boostlanıyor.
Anakart Gigabyte H81M-S2PV.
8 GB RAM HyperX.
Arkadaşlarım benden daha düşük ekran kartlarına sahip olmalarına rağmen daha yüksek FPS alıyorlar. RDR2'yi insanlar GTX 1060 6 GB ile medium ayarlarda oynarken.
Benim bilgisayarım sürekli Low'da kasıyor 40 FPS'ler çok görünüyor ve evet driverlerim hepsi güncel bu aya kadar hep GT820M sahibiydim.
Dolayısıyla performans ayarları yapmayı biliyorum ama bunlara rağmen bazı oyunlarda FPS yerlerde. Mesela PUBG Low ayarlarda drop yiyor.
The Crew 2 High ayarlarda drop yiyor lütfen birisi bana sistemimdeki eksik olan şeyi bulsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1060 6 GB MSI kullanıyorum.
Intel Core i5 4440 4.nesil 3.10 GHz Turbo 2.0 ile 3.30 boostlanıyor.
Anakart Gigabyte H81M-S2PV.
8 GB RAM HyperX.
Arkadaşlarım benden daha düşük ekran kartlarına sahip olmalarına rağmen daha yüksek FPS alıyorlar. RDR2'yi insanlar GTX 1060 6 GB ile medium ayarlarda oynarken.
Benim bilgisayarım sürekli Low'da kasıyor 40 FPS'ler çok görünüyor ve evet driverlerim hepsi güncel bu aya kadar hep GT820M sahibiydim.
Dolayısıyla performans ayarları yapmayı biliyorum ama bunlara rağmen bazı oyunlarda FPS yerlerde. Mesela PUBG Low ayarlarda drop yiyor.
The Crew 2 High ayarlarda drop yiyor lütfen birisi bana sistemimdeki eksik olan şeyi bulsun.

Benim bildiğim i5 6500 ile 1060 arasında darboğaz oluyor. Bu durumda i5 4440 ile 1060 arasında da darboğaz olabilir. Yanlış biliyorsam düzeltin.

Muhtemelen işlemcin i5 4440 gtx 1060'a darboğaz yapıyordur.
Bu videoda da belli oluyor darboğaz olduğu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Benim bildiğim i5 6500 ile 1060 arasında darboğaz oluyor. Bu durumda i5 4440 ile 1060 arasında da darboğaz olabilir. Yanlış biliyorsam düzeltin.
bu durmda gtx 1060 a hangi işlemci takılmalı
Muhtemelen işlemcin i5 4440 GTX 1060'a darboğaz yapıyordur.
Bu videoda da belli oluyor darboğaz olduğu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Netür bir işlemci önerirsiniz

Geri
Yukarı