GTX 1060 sistem oyunlarda düşük FPS sorunu

Tolga Yakar

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayari alali 3 ay oldu ve PUBG de GTX 1060 6GB gibi ekran kartinda cok dusuk ayarlarda 55 FPS almaktayim lutfen yardim edin. Format attim olmadi oyunu silip tekrardan yukledim olmadi bilgisayari aldim alasi adam akilli PUBG oynayamadim resmen paramla rezil oldum.

Garantiye gotur diyecekseniz bilgisayar yurt disindan amazondan bir tanidigim aldi. Tum driverlar guncel. PC'im modeli MSI GP72MVR 7RFX, GTX1060 6GB, I7 7700, 16GB RAM, 256GB SSD, 1TB HDD. Bu arada MSI dragon centerda Turbo modunda.
@Recep Baltaş @Ali Güngör
Screenshot_1.pngScreenshot_2.pngScreenshot_3.pngScreenshot_4.pngScreenshot_5.pngScreenshot_10.pngScreenshot_6.png

Bilgisayari alali 3 ay oldu ve PUBG de GTX 1060 6GB gibi ekran kartinda cok dusuk ayarlarda 55 FPS almaktayim lutfen yardim edin. Format attim olmadi oyunu silip tekrardan yukledim olmadi bilgisayari aldim alasi adam akilli PUBG oynayamadim resmen paramla rezil oldum.

Garantiye gotur diyecekseniz bilgisayar yurt disindan amazondan bir tanidigim aldi. Tum driverlar guncel. PC'im modeli MSI GP72MVR 7RFX, GTX1060 6GB, I7 7700, 16GB RAM, 256GB SSD, 1TB HDD. Bu arada MSI dragon centerda Turbo modunda.
Eki Görüntüle 335910Eki Görüntüle 335911Eki Görüntüle 335912Eki Görüntüle 335913Eki Görüntüle 335914Eki Görüntüle 335915Eki Görüntüle 335916
1.si prize takılı mı? 2.si ise atacağım resimdeki yerler bu şekilde mi? Edit: Dengeli kısım sizde "Performans" var ise onu seçin.
sorun.PNG
sorun2.PNG

Eki Görüntüle 335910Eki Görüntüle 335911Eki Görüntüle 335912Eki Görüntüle 335913Eki Görüntüle 335914Eki Görüntüle 335915Eki Görüntüle 335916
Oyun ayarlarını medium-high ayarlara getirip FPS değerline bakar mısınız? İşlemci veya ekran kartını azcık zorlayınca neler olacak bir bakalım. Gene olmaz ise DDU ile ekran kartı sürüsünü silip tekrar kurun ve Intel Driver & Support Assistant´ı indirip kurun.

Oyun ayarlarını medium-high ayarlara getirip FPS değerline bakar mısınız? İşlemci veya ekran kartını azcık zorlayınca neler olacak bir bakalım. Gene olmaz ise DDU ile ekran kartı sürüsünü silip tekrar kurun ve Intel Driver & Support Assistant´ı indirip kurun.
Bu resim geforce experience optimize ederek yapilan ayarlar.
Screenshot_23.png

Altta da gordugunuz gibi full ultraya aldim.

Screenshot_25.png

Screenshot_26.png

DDU da denedim faydasi olmadi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_24.png
    Screenshot_24.png
    138,9 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• Screenshot_27.png
    Screenshot_27.png
    23,2 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı