GTX 1060 Sistem Toplama

SercanT

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. Bir sistem topladım ve bu sistem is gorur mu? Önerilerinizi bekliyorum. Simdiden herkese tesekkurler. Sadece sogutucuyu degistirmeyi dusunuyorum. Arkadasım yardimci oldu.

IMG-20161008-WA0019.jpg

Kusura bakma ama arkadaşın "çöp" denilecek bir sistem toplamış. İlla Vatan'dan alınmak mı zorunda? Göz göre göre kazıklanıyorsunuz.

MasterofTechnology'e tamamen katılıyorum.

Benim tavsiyem bu sistem:

Eki Görüntüle 193205
Monitör: VIEWSONIC 23.6" VX2457-mhd AMD FreeSync™ 75 Hz 1MS GAMING MONİTÖR

RX 480 - GTX 1060 ile neredeyse aynı performansı veren bir kart. Freesync monitörler ucuz ve daha kolay ulaşılabilir olduğundan dolayı RX 480 seçmeni öneririm.

Merhaba bende böyle bir sistem toplamak istiyorum senden Rica etsem bana 4000 tl değerinde bir kasa ve 500 tl değerinde gaming monitör onerirmisin

Merhaba bende böyle bir sistem toplamak istiyorum senden Rica etsem bana 4000 tl değerinde bir kasa ve 500 tl değerinde gaming monitör onerirmisin
Senin yerinde olsam alacağım sistem bu olurdu:
4000.png

Monitör: VİEWSONİC VX2257-MHD 21.5 FULL HD HDMI+VGA+DP AMD FREESYNC 1MS 75HZ OYUNCU MONİTÖRÜ
Neden bu monitör? Çünkü 75 Hz ve 1 ms tepkime süresine sahip.

İlerde birde en azından 120 GB'lık bir SSD takviyesi yaparsan dört dörtlük sistem olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı