GTX 1060 sistemde Apex lobisinde FPS düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10

GJHyperion

Hectopat
RAM
16 GB RAM
Ekran kartı
Nvidia GeForce GTX 1060 with Max-Q Design 6GB
İşlemci
İntel Core i7-7700HQ CPU @ 2.80GHz (8 CPUs)
Selam dostlar.
Apex Legends oynuyorum oyun içerisinde hiçbir FPS problemi, GPU sıkıntısı yaşamıyorum. Fakat lobide FPS'im 3'e kadar düşüyor 1-2 dakika öyle kalıyor (oyun donmuyor) sonrasında tekrar düzeliyor. Bu acayip can sıkıcı bir şey Origin'den oynuyordum düzelmesi umudu ile Steam'dan indirdim fakat aynı problem devam ediyor yardımcı olur musunuz?

Sorunun çözümü için ThrottleStop indirin. Google'a ThrottleStop yazın. İlk çıkan siteden indirin. Klasöre çıkartın. Programı çalıştırın. Ardından ana ekrandan BD PROCHOT tikini kaldırın. Sorun çözülecektir diye tahmin ediyorum. Düzelmezse de farklı bir yöntemle düzeltiriz. Dilerseniz ayarlayıp da verebilirim uzaktan bağlantı ile.

Sorunun çözümü için ThrottleStop indirin. Google'a ThrottleStop yazın. İlk çıkan siteden indirin. Klasöre çıkartın. Programı çalıştırın. Ardından ana ekrandan BD PROCHOT tikini kaldırın. Sorun çözülecektir diye tahmin ediyorum. Düzelmezse de farklı bir yöntemle düzeltiriz. Dilerseniz ayarlayıp da verebilirim uzaktan bağlantı ile.

Sırf ana menüde yaşanan bir sorun için ThrottleStop indirmeye gerek yok naçizane fikrim.

Yeni konular

Geri
Yukarı