GTX 1060 sistemde MEMORY_MANAGEMENT hatası

İşletim sistemi
Windows 10

1koo

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8gb kingston 2400mhz
SSD veya HDD modeli
120 gb ssd (ssitem kurulu)- 1tb hdd
Ekran kartı
msi 1060 super 6gb
Anakart
msi h270 gaming m3 anakart (ms-7a62)
İşlemci
i5-7600k cpu 3.80 ghz
Minidump: minidump dos.zip

1 haftadan beri başıma bela olan mavi ekran hatasını ne yapsam da çözemedim. BIOS'um güncel, Memtest'le RAM'i test ettim hiçbir problem yok. Flash ile 2 defa format attım minidump dosyaları o yüzden az. Bluesscreenview ile incelediğimde "ntoskrnl.exe" hepsinde bu dosyanın hatası ile karşılaştım. Diğer dosya hatasını 2 defa gördüm sadece. Sorun kesinlikle bu dosyada fakat çözümü yok. Acilinden yardım bekliyorum.
(Windows hata olarak MEMORY_MANAGEMENT hatası yazıyor.(görseli internetten aldım fakat aynı.))

Dosya Ekleri

• img_594b73734961c-1024x813.jpg
    img_594b73734961c-1024x813.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Technopat'a hoşgeldiniz.

Disk kaynaklı çıkacak kesin dedim ve evet, disk kaynaklı görünüyor.
MemCompression esnasında çökmeler olmuş.

HD Tune Pro ile "Quick Scan" kapalı şekilde sistemdeki tüm disklere "Error Scan" yapmanızı istiyorum. Sonuçlar ve Health sekmelerinin ekran görüntülerini paylaşınız.

Öncelikle Technopat'a hoşgeldiniz.

Disk kaynaklı çıkacak kesin dedim ve evet, disk kaynaklı görünüyor.
MemCompression esnasında çökmeler olmuş.

HD Tune Pro ile "Quick Scan" kapalı şekilde sistemdeki tüm disklere "Error Scan" yapmanızı istiyorum. Sonuçlar ve Health sekmelerinin ekran görüntülerini paylaşınız.
SSD yi taradım bir sıkıntı çıkmadı fakat HDD'yi yaklaşık 1.5 saat taradı, tahminimce %90 lardayken mavi ekran vermiş.2 dk yanından ayrıldım pc tekrar başlamıştı. Pc pin girdikten sonra siyah ekranda kalıp masaüstü gelmeyince tekrar format attım. Şuan driver kurulumlarını yapıyorum. Bu hdddeki sorun çözülebilir bir durum mu yoksa kaldırıp çöpe atmalık mı?Şuan tekrar tarama yapmaya üşeniyorum. 2 saat sonra duruma göre bakcam.

Geri
Yukarı