GTX 1060 sisteme PSU önerisi

bboyerman

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Makine Teknikeri
Merhaba,

Sistemime GTX 1060 takviyesi yapmıştım fakat mevcut PSU'nun PCI-e Power kablosu 6 pinli olduğu için ekran kartı güç kablosu uyarısı aldım. Bu yüzden PSU yenilemeyi düşünüyorum. 6 pin to 8 pin dönüştürücü kablolar ile de kullanabilirdim fakat araştırmalarım sonucu çok sağlıklı bir yöntem değil ve riske atmaya gerek yok diye düşünüyorum. Bütçe 400 450 TL civarı.

Aşağıda linkini bıraktığım PSU iyi midir sizce marka ve kalite olarak alınabilir mi? Fiyatı muadillerine göre bütçeme uygun geldi. Bunun dışında siz ne önerebilirsiniz?

Bence sınırları zorla geleceğe yatırım yaparak yüksek W sertifikalı PSU al. Alabileceğinin maksimumu neyse onu al yani...

FSP markasını daha önce sistem topladığım zamanlar hiç duymadım. Yeni bi marka mıdı, kaliteli midir?
Bence sınırları zorla geleceğe yatırım yaparak yüksek W sertifikalı PSU al. Alabileceğinin maksimumu neyse onu al yani...
Valla dostum ekran kartını bütçe zorlayarak aldık zaten bir de başımıza PSU derdi çıktı hesapta yokken :D Sistemimde normalde Cooler Master RS-500-PCAP var kötü değil ama pin yüzünden değiştiricez mecbur.

FSP markasını daha önce sistem topladığım zamanlar hiç duymadım. Yeni bi marka mıdı, kaliteli midir?

Valla dostum ekran kartını bütçe zorlayarak aldık zaten bir de başımıza PSU derdi çıktı hesapta yokken :D Sistemimde normalde Cooler Master RS-500-PCAP var kötü değil ama pin yüzünden değiştiricez mecbur.
FSP dünyanın en kaliteli psu markasıdır nasıl daha önce duymadın ayrıca yıllardır bu sektörün içindedir FPS markası psu konusunda hep zirvededir

FSP dünyanın en kaliteli psu markasıdır nasıl daha önce duymadın ayrıca yıllardır bu sektörün içindedir FPS markası psu konusunda hep zirvededir
Vay, o zaman bu markaya bakayım. Valla hep Cooler Master, Corsair ve Zalman markalarını duyuyordum hep iyi kaliteli olarak. Teşekkürler.

Bazı markalar FSP'ye yaptırıp marka basarlar bazen de o hazır şirket pclerine PSU üretirler kendi fabrikası falan var.

Geri
Yukarı