GTX 1060 sisteme PSU önerisi

Dostum iyi değil.
param buna yetti 🫡

Alınmaz.PSU için bütçenizi aşmanız gerekiyor.
iptal ediyorum ozaman ürünü dostum

iptal ediyorum ozaman ürünü dostum

dostum şimdi bu yorumlardan hangisini alayım cuma günü alıcam 600-900 tl arası

https://www.hepsiburada.com/rush-stamina-rps6510-650w-power-supply-pm-HB000013BLEI dostum bunu aldım iyi midir

Son düzenleme:
GTX 1060 6 GB ekran kartına PSU önerirseniz iyi olur. Şu an da 300W kullanıyorum.

i7 7700K - GTX 1060 6 GB Gaming X ile bunun 700W olanını kullanıyorum 6 senedir 500W sana yeterli ve sağlam PSU tavsiye ederim

Bunu tavsiye ederim. 700 TL ve altında sisteme yeterli düzgün PSU yok. Ekran kartı 8 pinli. Bununla kullanabilirsin.
evet bak arkadaşta dediğim psu önermiş taş gibi psu hocam bunu alınız

Son düzenleme:
i7 7700K - GTX 1060 6 GB Gaming X ile bunun 700W olanını kullanıyorum 6 senedir 500W sana yeterli ve sağlam PSU tavsiye ederim

evet bak arkadaşta dediğim psu önermiş taş gibi psu hocam bunu alınız
malesef ya aldım iptalde edemem kargoya verildi idare eder ama beni demi yani anakartım işlemcim aham şaham değil yani bi tek ekran kartı gtx 1060 ortalama bi ekran kartı

Maalesef ya aldım iptalde edemem kargoya verildi idare eder ama beni değil mi yani anakartım işlemcim aham şaham değil yani bir tek ekran kartı GTX 1060 ortalama bir ekran kartı

Hocam bilgim yok o marka model hakkında aşırı ama o fiyatı verene kadar FSP tercih etmeniz daha mantılı çünkü bu firma güç kaynağı üzerine kurulu ve yıllardır bu işi yapıyor sağlam yani ama aldığınız ürün için idare edemez diyemem tabii eder ama iyisi varken bilmediğimiz bir ürüne para vermek tuhaf sadece
Ama soru şu ise 1060 ile götürür mü evet götürür umarım sorun çıkmaz hayırlı olsun şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı