GTX 1060 Strix Mafia 3 Kasma Sorunu

Furkanömer

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar 2-3 ay önce 5000 TL bilgisayar topladım. Sistem şöyle:

İşlemci: Intel İ5 6500
Anakart: Asus 170 Pro Gamına
Ekran kartı: Asus GTX 1060 Strix 6 GB
Ram: 16 GB Kingston hyprex

Vatan Bilgisayardan topladım ve Windows 10 da yükletdim. Mafia 3 yürürken falan kasıyor. Bana sadece Windows 10 u yükleyerek gönderdiler. Evimizde daha internet bağlanmadığı için güncelleme falan atamıyorum. BIOS ayarları yüklü olup olmadığını bilmiyorum. Ne yapmalıyım? Yardımlar için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar takılma sorununu ayarlardan hallettim. Bilgisayarı aldığımda ekran kartı sürücüsü yüklü değildi. Oyunu aldığım yer ekran kartı sürücüsünü yükledi. Vatan bilgisayar bunu bile kurmadığına göre hiç bir şey yüklememistir. Yüklenecek başka bir şey varmı?

Bu forum tamda bu sebeple var. Burasıda olmasa konu sahibi ne yapacaktı? Doğrudan kasayı aldığı yere yollayacaktı onlarda ne kadar sürede geri iade ederlerse artık. Yapıp yapmayacaklarıda muamma tabiki.
Sonuç olarak dediğim çıktı. 5 bin TL ye sistem toplayıp driver kurmayı bilmemek. Bomboş konu.

Sen öyle zannet kardeşim. Şu anda bilgisayarda 40'ı geçik oyun ve 15'i geçip program var. 800 GB civarı diskte yer kaplıyorlar. Sana şunu söyleyeyim ; bu konuda haklıyım . Orijinal yazılım herhangi bir çatlak ,hata vb. içermediği için Windows'a kötü bir etkisi olmuyor. Kullanılan crack yöntemine göre değişse de korsan yazılım Windows üzerinde değişiklikler ve dll ler içerir .Hatta bazılarını görevi dışında kullanır. Orjinalde olay başkadır .Dahası steam gibi yazılım devleri bu işi daha sistematik bir şekilde yapar ve oyunların Windows üzerinde kurmak yerine onu açılabilir parçalar olarak setuplanmış halini pc ye indirir. Bu sayede kurulan oyunlar kayıt defteri , komut satırı vb. Windows sistemlerini yormadan ve kalabalıklaştırmadan oyun ve yazılımı pc ye entegre eder. Bu sayede gereksiz disk okuma faaliyetleri azalır. Günümüz sistemlerinde aslında sistemi yavaşlatan mekanik disklerin okuma ve yazma hızlarıdır. Mümkün olduğunca az disk kullanımı maximum performans sağlar . Şimdi bu yazdıklarımı okuduysan eğer ,
sende bir nebze fikir sahibi olmuşsundur . Senin yorumunu beğenenler de senin gibi korsan kullanan ve korsanı savunan; kul hakkı nedir? Hırsızlık nedir ? bilmeyen insanlardır. Hadi sağlıcakla .

Şu orjinallik havalarını bırakıpta, oyunun optimizasyonun ve oyun motorunun berbat olduğunu söyleseniz yeterliydi.
Her işin bir raconu var. Her önüne gelen, gerekli gereksiz "uygulamayı" sırf korsanın verdiği avantaj ile bedava diye yüklenirse, elbette 2 günde format yer.
Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı