GTX 1060 Tabanlı Sistem Toplama

İyi akşamlar GTX 1060'lı sağlam bir sitem toplamak istiyorum. VOK'un videosunu izledim ve sizin de önerilerinizi almak istedim. Uzun ömürlü dengeli sağlam bir sistem olsun istiyorum. Sistemde bazı stoğu biten parçalar var bunlar:
  • Kasa Corsair Spec 04 cam temperli olacak
  • PSU Corsair vs 550 80 pus olacak
  • RAM GSkill 2666 MHz olacak
  • Daha SSD ve 8 GB RAM ekleyeceğim
VOK-GI/i5 8400/Gigabyte GTX1060/8GB DDR4/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Şimdiden teşekkür ederim
Ekipman olarak:
  • Mouse G102
  • Klavye G103
  • Kulaklık Steelseries 3 7.1
  • Mouse pad Steelseries QCK Gaming
  • Monitör Asus 24 1080P 1 ms gaming full HD
Önerilerinize açığım arkadaşlar uyumlu dengeli uzun ömürlü bir sistem olsun istiyorum teşekkürler :)

Kasadaki dahili PSU 600W 80+ zaten. Yanlış mı yazdın yoksa başka bir psu mu alacaksın ? Onun dışında da bir adet daha 8gb ram eklemeni öneriyorum. Zira yeni nesil oyunlar daha fazla ram belleğe ihtiyaç duyuor. Örnek verecek olursak eğer, PUBG 6gbram istiyor ve eğer 2x8 ram belleğin olursa çok daha stabil bir deneyim yaşarsın. Ve belirttiğim gibi yeni nesil oyunlar için de geleceğe yatırım olur.

Kasa ve PSU dışında alınabilir bir sistem. Bütçen ne kadar? Belki daha iyisi toplanabilir. O monitörü de şahsen almazdım.
Linkteki kasa ve PSU mu yoksa benim yazdığım kasa ve PSU mu? Bütçe bilmiyorum sağlam 1060 lı sistem olsun 1080p ultra gitsin istiyorum abartmadan. Hangi tavsiye ediyorsun?
Kasadaki dahili PSU 600W 80+ zaten. Yanlış mı yazdın yoksa başka bir psu mu alacaksın ? Onun dışında da bir adet daha 8gb ram eklemeni öneriyorum. Zira yeni nesil oyunlar daha fazla ram belleğe ihtiyaç duyuor. Örnek verecek olursak eğer, PUBG 6gbram istiyor ve eğer 2x8 ram belleğin olursa çok daha stabil bir deneyim yaşarsın. Ve belirttiğim gibi yeni nesil oyunlar için de geleceğe yatırım olur.
Hayır linkteki kasa yanlış alacağım kasa bittiği için o kasa ve PSU var olması gerekenleri yazdım zaten madde olarak belirttim Bi daha oku istersen :)

Linkteki kasa ve PSU mu yoksa benim yazdığım kasa ve PSU mu? Bütçe bilmiyorum sağlam 1060 lı sistem olsun 1080p ultra gitsin istiyorum abartmadan. Hangi tavsiye ediyorsun?

Hayır linkteki kasa yanlış alacağım kasa bittiği için o kasa ve PSU var olması gerekenleri yazdım zaten madde olarak belirttim Bi daha oku istersen :)
Tam olarak ekipmanlar hariç bütçeniz nedir sadece kasa için ayırdığınız

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı