GTX 1060 ve i5 7500 sistem oyun performansı sorunu

Intel Graphics'i devre dışı bırakıp, GTX 1060 driverini güncelle...

Dediğinizi yaptım, GTX 1060'ı Nvidia'nın sitesinden güncelledim, eğer kastınız ilk önce Intel'i devre dışı bırak sonra güncelleme yap ise onu yapmadım. Öyle mi yapmam gerekiyor? Şuan Driver Booster'ı kurdum driverları güncelliyorum oradan da sonuç çıkmazsa ne yapacağımı bilmiyorum artık. Bu arada fps düşüşünü çözdüm, Intel driverlarını güncelledikten sonra düzeldi.

Evet öyle yapın... Driver Booster denen program eski driverleri kuruyor. Güncel olanı, ürünün web sitesinden indirmeni öneririm.

Evet öyle yapın... Driver Booster denen program eski driverleri kuruyor. Güncel olanı, ürünün web sitesinden indirmeni öneririm.

Hala Nvidia Denetim Masası'na erişemiyorum.

Birde işinize yarar mı bilmiyorum ama arama kısmına services.msc yazdığımda Nvidia Display Driver gözükmüyor, ya da dxdiag yazıp ekran kısmına geldiğimde de Nvidia değil Intel gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı