GTX 1060 ve i5 8400 sistem ne kadar eder?

Mehmet967

Decapat
Daha fazla  
Bir heves ile 2019'da topladım ama neredeyse hiç geçmiyorum desem yalan olmaz. Bilgisayar %80 YouTube Netflix gibi işler için kullanılmıştır. Yoğun çalıştığımdan dolayı 2-3 saat boş zamanım oluyor, onda da PlayStation ile oynuyorum. Tüm ürünlerin kutusu faturası vardır hepsi sıfır alındı en ufak bir sıkıntısı yoktur. Hiç tamir görmedi acelem yok ama satarsam da iyi olur. Askere gideceğim için satıyorum. Doğru fiyatını merak ediyorum sizce ne kadar eder? Monitörü 4 ay önce sıfır aldım sistemin özellikleri şunlar:

Ekran kartı: ASUS GeForce GTX1060 STRIX GDDR5 6 GB 192bit NVIDIA DX12.
İşlemci: Intel Core i5 8400.
Anakart: ASUS TUF Z370 Plus Gaming.
Monitör MSI Optix G241 24" 144Hz 1ms.
SSD: SanDisk SSD Plus 240GB.
Güç kaynağı: Thermaltake 600W Smart serisi 80+
HDD: Seagate 1TB.
RAM: Corsair 8 GB.
Kasa: İnwin 101.
Klavye: Logitech G103.
Mouse: Logitech G300s.
Oyuncu kulaklığı: HyperX Cloud Stinger.
Kasa içi fan: X2 Rampage 4C-120s 120mm Rainbow fan.

6.5K'ya daha performanslısı ikinci el 1660S sistem toplanıyor ama sen bilirsin. Diğer parçalar eklendiğinde En fazla 8-9k olur gibi.

Sistemin süper olduğunu iddia eden yok zaten. Diğer bileşenler ile düz 10K dedim. Fazla teklif gelirse verip geçsin diye ekledim sadece. @Hououin Kyouma, monitörü bende bir kaç dakika aradım aslında. 😀

6.5K'ya daha performanslısı ikinci el 1660S sistem toplanıyor ama sen bilirsin. Diğer parçalar eklendiğinde en fazla 8-9k olur gibi.
Edit: Monitörü görmedim yorumumu dikkate almayınız.

Monitör ile ne kadar eder sence?

Sistemin süper olduğunu iddia eden yok zaten. Diğer bileşenler ile düz 10k dedim. Fazla teklif gelirse verip geçsin diye ekledim sadece. @Hououin Kyouma, monitörü bende birkaç dakika aradım aslında. 😀

Bilgisayarcılara falan hiç sormadım sizce çok abartı piyasa altı rakam verirler mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı