GTX 1060 ve R5 2600 yazılım, oyun oynamak, oyun yapmak için ne kadar yeterli?

Daha fazla  
Merhaba LGS öğencisiyim. LGS bitince sistem toplamam mantıklı mı? GTX 1060 R5 2600 kullanıyorum, beni ne kadar götürebilir? 7 yıldır bu sistem benimle. Oyun oynamayı seviyorum. Oyun yapmayı da biliyorum ve kendi oyunumu yapmak istiyorum. Oyun olarak oynadıklarım R6, Valorant, CS2, Apex Legends, Fortnite, Forza 4 ve 5, Steam PUBG.

Merhaba LGS öğencisiyim. LGS bitince sistem toplamam mantıklı mı? GTX 1060 R5 2600 kullanıyorum, beni ne kadar götürebilir? 7 yıldır bu sistem benimle. Oyun oynamayı seviyorum. Oyun yapmayı da biliyorum ve kendi oyunumu yapmak istiyorum. Oyun olarak oynadıklarım R6, Valorant, CS2, Apex Legends, Fortnite, Forza 4 ve 5, Steam PUBG.

Bende de birkaç ay önce 1060 vardı sağlam iyi FPS veren ekran kartı bende i3 7.nesil vardı beni götürüyordu ama bence LGS bitmesini bekleme fırsat buldukça araştır ya teker teker al ya da hazır sistemlere bak fiyatları düşenleri al .LGS az kaldı ama fiyatlar artabilir.

Bende de birkaç ay önce 1060 vardı sağlam iyi FPS veren ekran kartı bende i3 7.nesil vardı beni götürüyordu ama bence LGS bitmesini bekleme fırsat buldukça araştır ya teker teker al ya da hazır sistemlere bak fiyatları düşenleri al. LGS az kaldı ama fiyatlar artabilir.

Hocam bir de bir sıkıntı var PC de FPS değerleri cok düşüyor Valorant 150 PUBG 40-50 FPS veriyor.

O sistem uzun süre yazılım için yeterlidir.
Modern oyunlar için yetersiz.
Kendi oyunumu yapmak istiyorum derken AAA oyun yapmak istemediğini düşünüyorum. Kendi gtanı forzanı yapmak istemek aaptalca.Arkada ekibin milyonlarca bütçen olmadan olmaz. İndie oyun yapma için Unity ya da daha hafif gamemaker programları kullanman lazım Unity bile arka planda Blender birçok tarayıcı sekmesi gibi programlarla birlikte çalışmakta zorlayabilir Unreal Engine direk unut o bilgisayarla. Yani demek istediğim şu modern oyun odaklıysan yenile yazılım içinse bir süre dayanır.

Bence şu anlık LGS'ye odaklan oyun yapmak o kadar kolay olmayacak, LGS bitince mevcut sistemi satıp üstüne ekleyip yeni bir sistem alabilirsiniz 0 olarak veya daha iyisini 2. el alabilirsiniz.

Bence şu anlık LGS'ye odaklan oyun yapmak o kadar kolay olmayacak, LGS bitince mevcut sistemi satıp üstüne ekleyip yeni bir sistem alabilirsiniz 0 olarak veya daha iyisini 2. el alabilirsiniz.

Ayrıca LGS'ye harbi çalışırsa güzel yerleri kazanırsa ailesininde ona güzel sözleri olacaktır.

O sistem uzun süre yazılım için yeterlidir.
Modern oyunlar için yetersiz.
Kendi oyunumu yapmak istiyorum derken AAA oyun yapmak istemediğini düşünüyorum. Kendi gtanı forzanı yapmak istemek aaptalca. Arkada ekibin milyonlarca bütçen olmadan olmaz. İndie oyun yapma için Unity ya da daha hafif gamemaker programları kullanman lazım Unity bile arka planda Blender birçok tarayıcı sekmesi gibi programlarla birlikte çalışmakta zorlayabilir Unreal Engine direk unut o bilgisayarla. Yani demek istediğim şu modern oyun odaklıysan yenile yazılım içinse bir süre dayanır.

Hocam hayalim varda onu gerçekleştirmek istiyorum Unity'den 3D oyun yaptım hocam ama elimden gelen kadar yaptım daha iyi yapıp kendimi geliştirmek istiyorum.

Ayrıca LGS'ye harbi çalışırsa güzel yerleri kazanırsa ailesininde ona güzel sözleri olacaktır.
Hocam orası bende tavsiyeniz varsa güzel de olur

Hocam hayalim varda onu gerçekleştirmek istiyorum Unity'den 3D oyun yaptım hocam ama elimden gelen kadar yaptım daha iyi yapıp kendimi geliştirmek istiyorum.

Para edecek şeyler yaptın mı hiç ya da sattınmı.

Maddi durumum iyi hocam hatta 2.ele karşı ailem var diyeyim.

Para edecek şeyler yaptın mı hiç ya da sattınmı.
Dediğim gibi elimden para edicek seyler değil bende eve gelen insanlara yorumunu alıyordum

Geri
Yukarı