R5 2600 ve GTX 1060 için 500W PSU yeterli mi?

Güç kaynağını inceledim. +80 sertifikası yokmuş. Güç kaynağının 12V kanalından kaç Amper verdiğini söyleyebilir misiniz? 380 üstü veriyorsa yetecektir.

PSU ile ilgili kesinlikle cimrilik etmeyin, bir kez alın, ve değiştirmeyin. 750W Gold sertfikalı bir PSU size yıllarca yetecektir ve donanım olarak da güvenli, yüksek performansa sahip bir sistem elde edeceksiniz. Sorunuzun cevabı benim için budur.

Sertifika nerede yazıyor hocam
PSU ile ilgili kesinlikle cimrilik etmeyin, bir kez alın, ve değiştirmeyin. 750W Gold sertfikalı bir PSU size yıllarca yetecektir ve donanım olarak da güvenli, yüksek performansa sahip bir sistem elde edeceksiniz. Sorunuzun cevabı benim için budur.

Dosya Ekleri

• ACC84F6C-0A3C-4BB6-9425-733B100082F8.jpeg
    ACC84F6C-0A3C-4BB6-9425-733B100082F8.jpeg
    1,4 MB · Görüntüleme: 62
Yazmıyor hocam.
Cimrilikten ziyade 5 yıldır kullandığım power anakart işlemci RAM yeni aldım ama görüntü alamadım bi türlü acaba psudan mı kaynaklı sormak istedim çünkü Gtx 1050 çalışıyor 1060 daha fazla mı kullanıyor
360W veriyormuş. Ucu ucuna yetecektir diye düşünüyorum. Ama tavsiyem yeni bir güç kaynağı almanız yönünde.

Görüntü alamadım bi türlü ekran kartıyla 1050 ile çalışıyor 1060 ile çalışmıyor sanırım sorun psuda en iyisi 600w veya üzeri ile denemekte

Cimrilikten ziyade 5 yıldır kullandığım Power anakart işlemci RAM yeni aldım ama görüntü alamadım bi türlü acaba PSU'dan mı kaynaklı sormak istedim çünkü GTX 1050 çalışıyor 1060 daha fazla mı kullanıyor?
Görüntü alamamanın farklı sebepleri de olabilir, RAM yanlış slota takmak, işlemci güç bağlantılarını hatalı yapmak gibi. Ben size PSU'dan yana asla başınız ağrımasın diyerek bu öneride bulundum, 1 senede 3 tane PSU değiştirdim ve sonunda Gold aldım. Gerçekten huzur. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı