R5 2600 ve GTX 1060 için 500W PSU yeterli mi?

1050'nin güç tüketimi 75W, 1060'ın 120W. PSU'nun 5 yıllık olduğunu ve sertifikasız olduğunu da düşünürsek benim aklıma sadece güç yetersizliği gelir.

Yazılanları özetliyeyim belli ki kafanız karışmış.

Güç kaynağının üzerinde yazan 600w yazısını unutun, işinize yarayacak şekilde 360 Watt verebildiği yazıyor, üstelik sertifikasız eski bir PSU'dan bahsediyoruz yani 360 Watt verip veremeyeceği meçhul.

Bulabilirseniz başka bir PSU ile deneyin.

Sorun baskadır pc hocası youtube kanalından bakabilirsin adamlar i7 ve rtx 2080li pc yi 400w guc kaynagiyla actilar pubg ultrada 1080p bile oynatti 2kda sadece kapandı daha cok güç istedi diye yani senin 1050 kartına 500w cok cok fazla bile sorun başka birseyden kaynaklıdır
Sorun nerede olabilir hocam gerçekten artık çılgına döndüm ekran kartı ve diğer herşey sağlam ama görüntü alamıyorum herşeyin çalıştığına Emin’im ancak ne yapsam görüntü alamadım

Sorun nerede olabilir hocam gerçekten artık çılgına döndüm ekran kartı ve diğer herşey sağlam ama görüntü alamıyorum herşeyin çalıştığına Emin’im ancak ne yapsam görüntü alamadım
Sen eski sisteme yeni ekran kartımı takıcaksın bana onun söylermisin anlamadımda tam olarak yoksa yeni sistemmi topluyorsun

Sen eski sisteme yeni ekran kartımı takıcaksın bana onun söylermisin anlamadımda tam olarak yoksa yeni sistemmi topluyorsun
Yok hocam yeni sistem topladım “anakart+işlemci+ram”
Önceki sisteminden kalan “kasa+power+ekran kartı”
1050 ile sistemi açıp bios bile güncelledim fakat 1060 ile görüntü alamıyorum fan bile çalışıyor

Yok hocam yeni sistem topladım “anakart+işlemci+ram”
Önceki sisteminden kalan “kasa+power+ekran kartı”
1050 ile sistemi açıp bios bile güncelledim fakat 1060 ile görüntü alamıyorum fan bile çalışıyor
Güc kaynagı eskise ondan olabilir ben eski oldugunu bilmiyodum cunku o parçalara 350w taksan bile görüntu gelir diyorum ya rtx 2080ti ve i7 9. Nesil pc bile 450w da oyun oynaticak kadar besliyor senin güc kaynagi eski diye belki olabilir

Güc kaynagı eskise ondan olabilir ben eski oldugunu bilmiyodum cunku o parçalara 350w taksan bile görüntu gelir diyorum ya rtx 2080ti ve i7 9. Nesil pc bile 450w da oyun oynaticak kadar besliyor senin güc kaynagi eski diye belki olabilir
[/QUOTE
1050ti ile 1060 arasında ne kadar güç farkı var acaba bide kullanırken ne kadar güç kullandığını görebilir miyim acaba

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı