GTX 1060 ve Ryzen 3 2200G sistemde darboğaz var mı?

blacksea7x

Hectopat
Merhabalar,

Ekran kartım GTX 1060 6 GB NVIDIA, işlemci AMD Ryzen 3 2200G ve 8 GB RAM, 144 Hz monitör kullanıyorum. Sistemimde "dar boğaz" var mı? İşlemci değiştirmeyi düşünüyorum. Bu hususta yardımcı olursanız sevinirim.

İyi günler,

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaming Plus modeli ise aynı anakartı kullanıyoruz. BIOS güncellemeleri kolay, ayarlar biraz saçma yerlerde de olsa basittir. Nahimic sürücülerini kurmayı unutmayın, onlar olmadan ses çok yavan kalıyor.

Çok anlamadığım için korkuyorum biraz nasıl yapabileceğimi bilmiyorum öğrenmek istiyorum.Dediğiniz şeylerin hepsini yapabilsem çok daha performans alacağım galiba usanmadan cevaplamanız için teşekkürler sizden çok şey öğreniyorum. FPS sıkıntısı da tavsiyeleriniz üzeri gitti mutluyum doğru seçimler yaptığım için.
Gaming plus modeli ise aynı anakartı kullanıyoruz. BIOS güncellemeleri kolay, ayarlar biraz saçma yerlerde de olsa basittir. Nahimic sürücülerini kurmayı unutmayın, onlar olmadan ses çok yavan kalıyor.
Merhaba,BIOS sürümünü güncelledim, MSI kendi sitesin den indirdim güncelleme yaparken sorunla karşılaşmadım.Sürümü kontrol ettiğimde güncelleme yapmadan önceki sürüm tarihi çıkıyor.Resim'i yüklüyorum bir bakıp yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 444.png
    444.png
    201 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı