GTX 1060 yarıda kesilen DDU işlemi sonrası görüntü vermiyor

hexi

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
GTX 1060
Anakart
Msı
İşlemci
İ7 7600k
Bilgisayarımda NVIDIA Denetim Masası açılmıyordu. Bunun için DDU ile ekran kartı driverını sildim. Tam silerken takıldı yarıda. Dedim yeniden başlatayım. Ekran gelmedi. 1 saattir böyle. Yardımcı olursanız çok sevinirim. BIOS vs açılmıyor.

Hocam yarıda nasıl takıldı? Keşke yeniden başlatmadan aygıt yöneticisinden kontrol etseydiniz durumu.
En azından aynı işlemi tekrar yapardınız.

Emaneten bir ekran kartı bulmanız lazım galiba.

Ekran kartını çıkart tak yapın, olmazsa kart takılı değilken açın bilgisayarı. Anakart üzerinden BIOS sıfırlama da yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Onboard görüntü alabiliyorsanız, tekrar DDU çalıştırmayı deneyin.
K serisi işlemcilerde dahili GPU olmuyor bildiğim kadarıyla. Olsa zaten ekran gelirdi.

Edit; yanlış biliyormuşum; HD 630 var. Kart takılı değilken kabloyu anakarta takın, ekranın gelmesi lazım.

Son düzenleme:
Yanıtlarınız için teşekkür ederim yarıda kesildi derken ddu da kayıt defteri … vs yazıyordu herhalde dondu dedim tam kapatıyordum ki bir anda kapandı bilgisayar bidahada gelmedi görüntü F8 falan basıyorum açılırken şu an ama bir sonuç yok RAM'leride tak çıkar yaptım hala aynı şimdi bir de dediklerinizi deneyeceğim ekran kartını çıkaracağım ama çok da güvenemiyorum kendime elimde kalır diye 😂
Bişeyleri çıkar tak yapmadan yapabileceğim bir çözüm yolu yok mu acaba şu an için deneyeyim.
Onboard görüntü alabiliyorsanız, tekrar DDU çalıştırmayı deneyin.

VGA girişi olması lazım değil mi onun için bende yok :/

Son düzenleme:
Yanıtlarınız için teşekkür ederim yarıda kesildi derken ddu da kayıt defteri … vs yazıyordu herhalde dondu dedim tam kapatıyordum ki bir anda kapandı bilgisayar bidahada gelmedi görüntü F8 falan basıyorum açılırken şu an ama bir sonuç yok RAM'leride tak çıkar yaptım hala aynı şimdi bir de dediklerinizi deneyeceğim ekran kartını çıkaracağım ama çok da güvenemiyorum kendime elimde kalır diye 😂
Bişeyleri çıkar tak yapmadan yapabileceğim bir çözüm yolu yok mu acaba şu an için deneyeyim.

VGA girişi olması lazım değil mi onun için bende yok :/
Sisteminiz çok eski değilse HDMI girişi de bulunuyordur, dikkatli kontrol ettiniz mı?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    191,2 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Geri
Yukarı