GTX 1070 Assassins Creed Unity 20 FPS sorunu

Rosein0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir sorum var. Öncelikle sistemimde GTX 1070, i7 6700 ve 16 GB RAM bulunmakta yani şüphesiz oyunu açmakta bilgisayarım hatta en high ayarlarda 4x msaa ile 60-80 FPS arası alıyorum fakat sorum şu ben bilgisayarımda dayz açtıktan sonra assassins creed unitye girince oyun için 18-20 FPS arası oluyor neden olduğunu çözemedim. Bilgisayarı kapatıp açınca düzeliyor tahminimce dayz'nin battleye açık kalması gibi bir şey ac unityi etkiliyor olabilir bu konuda yardımcı olur musunuz, neden böyle oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olabilir bazen oyunları kapatsakta arka planda çalışır olarak kalabiliyorlar ve sisteme yük bindiriyorlar, sizde yeni bir oyun açınca sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bunun için görev yöneticisinden işlemci, ram, kullanımın gözlemledikten sonra oyuna girmeyi deneyin . Eğer işlemci ve rami fazla kullanan bir uygulama varsa görevi sonlandırarak girip deneyin .

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı