GTX 1070 Ethereum madencilik değerleri nasıl?

O zaman limiti artırın kendimde bir miktar daha fazla para kazandırıyordu.
Kartın garantisi bittiği için ve kartımın daha uzun ömürlü olması için o.c pek abartmak istemedim ama sizin dediğiniz gibi yaparsam karta bir etkisi olur mu olumsuz yönde. Kusuruma bakmayın yeni yapmaya başladığım için bazı şeyler hakkında pek bilgili değilim.

Kartın garantisi bittiği için ve kartımın daha uzun ömürlü olması için o.c pek abartmak istemedim ama sizin dediğiniz gibi yaparsam karta bir etkisi olur mu olumsuz yönde. Kusuruma bakmayın yeni yapmaya başladığım için bazı şeyler hakkında pek bilgili değilim.

Sorun olmayacaktır garantide ASUS'un kendi yazılımı olduğundan sorun olacağını düşünmüyorum sizde deneyerek kendi ayarlarınızı yapabilirsiniz kendi optimum ayarları bulmam 1 hafta sürdü.

Sorun olmayacaktır garantide ASUS'un kendi yazılımı olduğundan sorun olacağını düşünmüyorum sizde deneyerek kendi ayarlarınızı yapabilirsiniz kendi optimum ayarları bulmam 1 hafta sürdü.
Evet optimum ayarları yakalamak biraz zaman alıyor youtube ve internette yapan kişilerin değerlerini kendimde uyguladığımda istediğim sonuç olmadı ama kendim saatlerce uğraşınca yaklaşık olarak istediğim değerleri yavaştan yakaladım. Birde kartın sağlıklı çalışması ve daha uzun ömürlü olabilmesi için önerileriniz nelerdir ? Kart ortalama kaç derecede ortalamalarında çalışmalı ?

Evet optimum ayarları yakalamak biraz zaman alıyor YouTube ve internette yapan kişilerin değerlerini kendimde uyguladığımda istediğim sonuç olmadı ama kendim saatlerce uğraşınca yaklaşık olarak istediğim değerleri yavaştan yakaladım. Bir de kartın sağlıklı çalışması ve daha uzun ömürlü olabilmesi için önerileriniz nelerdir? Kart ortalama kaç derecede ortalamalarında çalışmalı?

Önerim kasanızı serin bir yerde tutmanız ve overcloğu pek abartmamanız ben bu ayarlarda stabil 68-69 derecede sabitlemeyi başardım oto fanda sizin kartınızın güç beslemesi daha iyi ve soğutma olarak da daha iyi eğer uğraşırsanız çok iyi değerlere ulaşabilirsiniz ama dediğim gibi bu iş sabır işi tek tek denemeniz gerek aynı model olmasına rağmen kartların çıkabildiği frekanslar farklı olabilmekte sizeden gelen slikon kalitesine bağlı ben şahsen kendime gelen slikonun iyi olduğunu düşünüyorum çünkü diğer kişilere baktığımda benim çıkabildiğim değerlere çıkamamışlar.

Önerim kasanızı serin bir yerde tutmanız ve overcloğu pek abartmamanız ben bu ayarlarda stabil 68-69 derecede sabitlemeyi başardım oto fanda sizin kartınızın güç beslemesi daha iyi ve soğutma olarak da daha iyi eğer uğraşırsanız çok iyi değerlere ulaşabilirsiniz ama dediğim gibi bu iş sabır işi tek tek denemeniz gerek aynı model olmasına rağmen kartların çıkabildiği frekanslar farklı olabilmekte sizeden gelen slikon kalitesine bağlı ben şahsen kendime gelen slikonun iyi olduğunu düşünüyorum çünkü diğer kişilere baktığımda benim çıkabildiğim değerlere çıkamamışlar.
O zaman iyi değerlere ulaşana kadar devam. Kartı kaç watt değerlerinde tutmak fatura için idealdir birde ara ara bunun olma sebebi nedir ?
1613081540595.png

Kırmızı hatanın arada gelme sebebi neden acaba ?

Son düzenleme:
O zaman iyi değerlere ulaşana kadar devam. Kartı kaç watt değerlerinde tutmak fatura için idealdir birde ara ara bunun olma sebebi nedir ?Eki Görüntüle 875623
Kırmızı hatanın arada gelme sebebi neden acaba ?
Merhabalar hala mining kazmaya devam ediyor musunuz?
Hatanın sebebini bulabildiniz mi?
1 haftadır ben de kazmaya başladım. Anladığım kadarıyla hatanın sebebi yüksek MHz de kullanmak, bunu manuel olarak ayarlmanız lazım. Çok yüksek olduğu için kendini resetliyor. Biraz düşürmeniz daha iyi olabilir. Bir video da izledim. Bulursam linkini eklerim.

Merhabalar hala mining kazmaya devam ediyor musunuz?
Hatanın sebebini bulabildiniz mi?
1 haftadır ben de kazmaya başladım. Anladığım kadarıyla hatanın sebebi yüksek MHz de kullanmak, bunu manuel olarak ayarlmanız lazım. Çok yüksek olduğu için kendini resetliyor. Biraz düşürmeniz daha iyi olabilir. Bir video da izledim. Bulursam linkini eklerim.
Merhaba kazmaya devam ediyorum hala. Hatanın benim yapmış olduğum birkaç yüksek ayardan kaynaklandığını deneme yanılma yoluyla çözdüm. Şu anda stabil bir şekilde sorunsuz çalışıyor. Teşekkür ederim yine de mesajınız için.

Merhaba kazmaya devam ediyorum hala. Hatanın benim yapmış olduğum birkaç yüksek ayardan kaynaklandığını deneme yanılma yoluyla çözdüm. Şu anda stabil bir şekilde sorunsuz çalışıyor. Teşekkür ederim yine de mesajınız için.
Rica ederim. Benim de size sorum olacaktı. Sizinle aynı ekran kartına sahibim. Ne kadar MH/s alıyorsunuz acaba onu merak ettim. Çünkü benim değerler sürekli değişiyor stabil bir hale getiremedim. Sizin değerde bir değişiklik oluyor mu yoksa sürekli aynı MH/s alıyor musunuz?
Hangi programı kullanıyorsunuz bunun için?
Teşekkür ederim şimdiden

Rica ederim. Benim de size sorum olacaktı. Sizinle aynı ekran kartına sahibim. Ne kadar MH/s alıyorsunuz acaba onu merak ettim. Çünkü benim değerler sürekli değişiyor stabil bir hale getiremedim. Sizin değerde bir değişiklik oluyor mu yoksa sürekli aynı MH/s alıyor musunuz?
Hangi programı kullanıyorsunuz bunun için?
Teşekkür ederim şimdiden.

Yanlış hatırlamıyorsam claymore ile kazım yapıyorum. Şuan Power limit 71 Core clock 150 Memory clock 190 fan otomatikte 117W tüketerek 28 küsur MH/s alıyorum modsuz. Tabi bilgisayarda ufak bir şey yapacağım zaman ayarları düşürüyorum. Tekrar eski haline çevirince 28 bazen olmayabiliyor bu yüzden programı kapıyorum biraz bekliyorum sonra tekrar açıyorum kaldığı yerden 28 ile devam ediyor.

Geri
Yukarı