GTX 1070 İ5 3570 Sistem Performansı

Paralyzer

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Başlıkta bahsi geçen ekran kartı sistemime uyar mı ?
Sistem:
- İşlemci : i5 3570 3.4 Ghz
- Anakart : ASUS B75M-A
- PSU : 450W ( markasını tam bilmiyorum )
- RAM : 8GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumlarda biraz gezindim. Bu kart için i5 ve 3. nesil işlemciler yeterli filan diyen olmuş. Yine de kararsızım.
Forumlarda biraz gezindim. Bu kart için i5 ve 3. nesil işlemciler yeterli filan diyen olmuş. Yine de kararsızım.
İ5 3570 bariz bir daboğaz yapacaktır alırken iki kez düşün ve RAM belleğini 16 GB yapman iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir video buldum. BF5 testi yapıyor bahsettiğim Gpu ve Cpu ile. Darboğaz belirtileri görülse de FPS'de düşme olmuyor neredeyse.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir video buldum. BF5 testi yapıyor bahsettiğim Gpu ve Cpu ile. Darboğaz belirtileri görülse de FPS'de düşme olmuyor neredeyse.
Ben bizzat eski sistemimden örnek vereyim sana. İ3 8100 o işlemciden daha iyi bir işlemci ve RX 580 ile BF 1 de bariz bir şekilde sinir bozucu darboğaz yapıyordu. GTX 1070 performans olarak RX 580 den üstün olduğuna göre bence sen iyi düşün. Eğer sistem olarak alacaksan ve ucuzsa alınır ama ekran kartı ekleyeceksen RX 570 yada GTX 1060 tavsiye ederim. PSU büyük ihtimalle 80+ değildir ve yetersiz kalacaktır. 450-600W arası 80+ güç kaynağı tercih etmen iyi olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı