GTX 1070 İçin İşlemci Önerisi

Vittorio

Hectopat
Dostlar bende Intel i5 4440 işlemci var. GTX 1070 ekran kartında darboğaz oluşturur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben online oyun oynamıyorum. İnternette de araştırdım. Bu işlemci ile i5 6500 arasında neredeyse hiçbir fark yok. İşlemciye para vermek istemiyorum. Henüz 2 yıl oldu alalı.

Sistemdeki yükü ekran kartına bindirirsen dar boğaz yaşamazsın. Yani oyunlardaki ayarları en yükseğe çek ki bütün yük ekran kartına binsin. Eğer FPS arttırıcam diye ayarları düşürürsen bu sefer işlemcin bunu kaldıramaz ve dar boğaz yaşarsın. Ayrıca monitörün kaç piksel ?

Monitör 144 hz. Bende problem yaşamıcam diye düşünüyorum ama bilemiyorum. Gtx 1060 ile 1070 arasında kaldım. 1070 alırsam en azından bir 3.5 yıl kartı değiştirmezdim.

Monitör 144 hz. Bende problem yaşamıcam diye düşünüyorum ama bilemiyorum. Gtx 1060 ile 1070 arasında kaldım. 1070 alırsam en azından bir 3.5 yıl kartı değiştirmezdim.

Donanımlarla içli dışlıysan heleki bu ekran kartıysa senede bir değiştirmek için can atarsın. O yüzden çok emin olmamak lazım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı