GTX 1070 Minecraft Açmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence ekran kartınızın bu durumla alakası yok.
-Java sürümünüz nedir?
-Oyunu ilk defa mı açıyorsunuz?
-Crash raporu veriyor mu? Eğer crash raporu veriyorsa modlar ile alakalı olabilir (Tabi oyuna mod yüklü ise). Mod yüklü ise modsuz sürümü deneyin.
-Eğer crash raporu vermiyorsa açılmıyor derken neyi kastediyorsunuz? Luncher çalışıyor ancak seçili sürüm mü açılmıyor? Eğer böyle ise farklı sürümler deneyin( örneğin 1.8 veya 1.7.10).
Ben de öyle şeyler soruyorum ama cevap yok ki. Bir sürü açılmama durumu var 21096 tane. Launcher açılmaz, crash verir, daha 120937 tane.

Zaten wolfteam yazısını görünce konunun troll olduğu anlaşılıyor. Arkadaş ban yedi herhalde cevap veremedi.

Ben, 4 yıllık MC tecrübesi olan bir insanım. Belki ben çözebilirim
(Server'larda skript yazmışlığım var bunu çözemezsem utanırım yani.)
Ben, HD 5400 ile 60 FPS alıyorum, siz GTX 1070 ile açamıyorsanız sorun vardır belli ki. Crash Report mu veriyor yoksa başka bir sorun mu var ? Öncelikle bunu belirtin. Crash Report var ise onu yazılı bir şekilde atın.

Arkadaş, bu bir oyun. Adam yardım istiyor ne yapsın ? Parası var belki Annesi-Babası izin vermiyor ? Olamaz mı. Kendim için söylemiyorum Premium var bende.

Minecraft oynamak istiyorum ne yapmalıyım? - League of Legends Forumları
En alttakini okursanız görürsünüz. Herkesin parası yok veya var ama izin olmadığı için alamıyorlar. Ayrıca ben Premium hesabım olmadan önce giriyordum insanların ismiyle, şimdi girmiyorum. Yani herkeste para yok ama para yok diye de insanların ismiyle girilmemesi gerekiyor.
Ayrıca hakkımı helal etmiyorum diyor. Eğer onun adını kullanırsa haklı fakat o adama hakkını helal etmemesi gibi bir şey olamaz. Hakkını sadece oyunun kurucusu haram edebilir.
Paran yoksa almayacaksın. Sen şimdi bir dönerci açsan ben gelip oradan sürekli beleşe döner yesem. Senin hakkına girmiş olmuyor muyum? Hak yemeyin.

Muhtemelen yazım yanlışlarından ceza aldı. O yüzden yazamıyor.

Paran yoksa almayacaksın. Sen şimdi bir dönerci açsan ben gelip oradan sürekli beleşe döner yesem. Senin hakkına girmiş olmuyor muyum? Hak yemeyin.
Tamam da "Benim" dönercimden alırsan hakkıma girersin, oradan yiyenlerin hakkına girmezsin. Yani burada Notch (Markus Person) hakkına girerim en fazla. Ayrıca adam oyun oynamak istiyor n'apsın ? Herkesin parası yok. Parası olana yardım, olmayana yardım yok diye bir şey yok. Ha adam Premium hesap alan birinin adını kullanırsa skin olsun diye, o zaman o hak olur o doğru.

GT 9400 Sistem kaç TL eder?

Dün açtığı bir sistem toplama'ya yönelik bir konu açılmış muhtemelen gerçek dışı bir konu kapansın bence. Ne olursa olsun zaten böyle bir şeyin imkanı yoktur!

Tamam da "Benim" dönercimden alırsan hakkıma girersin, oradan yiyenlerin hakkına girmezsin. Yani burada Notch (Markus Person) hakkına girerim en fazla. Ayrıca adam oyun oynamak istiyor n'apsın ? Herkesin parası yok. Parası olana yardım, olmayana yardım yok diye bir şey yok. Ha adam Premium hesap alan birinin adını kullanırsa skin olsun diye, o zaman o hak olur o doğru.

Premium diye bir şey yok dostum. Korsan oyun ve Orijinal oyun var. Bu premium lafını da oyunu korsan kullananlar uydurmuş. Hak herhangi bir insan fark etmez. Kime yapıyorsan yemiş oluyorsun. Uzatmazsan sevinirim. Dediklerimi anlayacak olgunlukta olduğunu sanmıyorum. Forumda korsana destek vermek yasak. Konu kilitlenirse sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı