GTX 1070 Monitör önerisi

sistem.jpg

Monitör olarak da arkadaşın attığı Viewsonic modelini düşünebilirsin, benim model bütçeye sığmıyor.

Toplamda bütçeyi biraz geçti, farkındayım fakat inanılmaz güzel olduğu için hiçbir şeyi değiştirmeye kıyamadım. :puro: Emin ol en iyi performansı bu şekilde alırsın.

Bütçen kesinlikle esnemeyecekse kasayı değiştirebiliriz, kaliteli ve daha ucuz modeller de var. SPEC-ALPHA çok hoşuma gittiği için değiştirmeye kıyamadım açıkçası. HDD'yi de listeden çıkarıp sonra alabilirsin, 250 GB SSD seni bir süre idare eder. HDD'nin fiyatı 200 TL.

E reis sistem iyi hoş da kaldı geriye sadece monitör parası :D Kesin ve net bütçem 8000 TL maalesef esnetemiyorum. Benim gibi birisine GTX 1080 fazla gelir diye düşünüyorum. 1070 bile uçurur beni gerçi. Monitör üzerine mi yoğunlaşsam? ya da işlemci veya ram üzerine mi gitsem bilmiyorum. En son sahip olduğum bilgisayara 300 lira verip almıştım o da dizüstü idi. Onun acısını çıkarmak istiyorum bir bakıma reis. Parçalardan da anlamadığım için hangisi hangi konuda ne derece etkili bilmiyorum. İşlemci 1700 olabilir Ram 3200 MHz olabilir, Monitör 2k olabilir. Bu yazdıklarımın sadece sayısal değerlerini anlayabiliyorum. Bu yüzden bana yön vermenizi istedim hocam. Ama görsel olarak iyi görünmesi için monitör üzerine yoğunlaşabilirim. Mesela Acerin predator serisini çok beğendim. Ama cahilim sonuç olarak..:(

Asus ROG Swift PG248Q 24" 1ms (HDMI+Display) Nvidia G-Sync Fiyatı

Bütçenin sınırında en iyi bu gibi gözüküyor nasıl sence? @ShadYaqz

Monitörü senin dediğin sisteme göre 1200 liraya falan max. almam gerekiyor o zaman. Diyorsunuz ki ekran kartından faydalanamazsın o zaman. Anlamadım ki

@ShadYaqz o monitöre nedense ısınamadım. Oyuncağa benziyor görüntü olarak. Ağır plastik kokuyor. Belirttiğim sistem üzerinden gitmem daha mantıklı gibi geldi reis. 2200 lira civarı bütçe kalıyor monitöre o zaman.

Tamam iyi hoş da indirimde olduğu için o sisteme ağırlık veriyorum. Saydıklarını zamanla iyileştirebilirim. İlk seferde zor dostum saydıkların

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı