GTX 1070 Monitör önerisi

5 ms konusunu bende cok arastirdim hocam sonuc olarak profesyonel bir oyuncu degilseniz milisaniyeler cok birsey farkettirmez hatta aradaki farki ayirt bile edemezssiniz kaldi ki 5 ms bir monitor gayet iyi

Senin önerin nedir peki? görsel açıdan da iyi bir monitör istiyorum. Viewsonicin 1300 liralık 4k oyuncağımsı monitörü gibi değil mesela

Tavsiyem illa 1080 p monitor alicaksan rx580 yok 1070 alicam diyor isen 2300 2400 liraya 2k guzel monitorler var orn. Aoc agon parcalari indirime denk getirirsen aradaki fiyat farkini kapatabilirsin ve 2k oyun ile 1080p arasindaki fark inanilmaz yinede para ve kara senin hayirlisi olsun :)

Tavsiyem illa 1080 p monitor alicaksan rx580 yok 1070 alicam diyor isen 2300 2400 liraya 2k guzel monitorler var orn. Aoc agon parcalari indirime denk getirirsen aradaki fiyat farkini kapatabilirsin ve 2k oyun ile 1080p arasindaki fark inanilmaz yinede para ve kara senin hayirlisi olsun :)
bunu görmemiştimmm. 24inç olanı iyi gibi. sana asusun linkini attıktan sonra yorumlarını okudum biraz kötülemişler. sanırım bunu alıyorum inşallah bir eksi yanı yoktur reis

Peki bu freesync olayı ne denli fark yaratır g sync e göre?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı