GTX 1070 Monitör önerisi

G sycn nvidia nin freesync amd nin teknolojisi yirtilmalara karsi kartla uyumlu calisiyor birtek o ozelligi kullanamazsin cokta bisey farketmez acikcasi 144 hz bir monitor incelemesi technopat youtube kanalinda var canavar gibi calisir

G sycn nvidia nin freesync amd nin teknolojisi yirtilmalara karsi kartla uyumlu calisiyor birtek o ozelligi kullanamazsin cokta bisey farketmez acikcasi 144 hz bir monitor incelemesi technopat youtube kanalinda var canavar gibi calisir
Sync olayını çözdüm de gözle görmediğim için tecrübe sahibi değilim. Bende 144 Hz ile yırtılma olacağını düşünmüyorum. Belki de yırtılma olur ama farketmem.

Viewsonic VX2475SMHL öneririm 60HZ ama 4K oynadıgında orta ayarlarda 1070 60FPS alır diye düşünüyorum.
Hocam monitör oyuncak gibi. İnceleme videosunu izledim gacır gucur ötüyor. Görsel açıdan da güzel kaliteli monitör arıyorum. Arkadaşın önerdiği AOC Agon güzel onu alırım yüksek ihtimalle daha iyisi çıkmazsa karşıma.

Hocam monitör oyuncak gibi. İnceleme videosunu izledim gacır gucur ötüyor. Görsel açıdan da güzel kaliteli monitör arıyorum. Arkadaşın önerdiği AOC Agon güzel onu alırım yüksek ihtimalle daha iyisi çıkmazsa karşıma.
Philips 258B6QJEB/00 25" 5ms (Analog+HDMI/MHL) QHD IPS Fiyatı ben bunu aldım. GTX 1070 ekran kartıma, dünkü Hepsiburada indiriminden yararlandım. Sana da öneririm. 2k, ah-ips 8 bit panel, 5ms, 25inç, 2000:1 kontrast, 60hz (144hz zaten 2k'da işine yaramaz gerek yok). Ben 1ms 144hz monitörlerden ziyade görüntü kalitesini tercih ettim. Film, tasarım programlarında çok işime yarayacağına inanıyorum. Yani profesyonel fps oyuncusu değilsen zaten 1ms veya 5ms farkını anlamazsın. Bunun muadili Viewsonic VX2776-SMHD başka bir seçenekti ama philips'i tercih ettim.
Not: Displayport'da var yanlış yazmışlar başlığa.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı