GTX 1070 PUBG'de takılma

Mustafa Aguş

Kilopat
Daha fazla  
İşlemcim i5 6500. Özel ayarlarda 65-130 arası FPS alıyorum. Mesela uçaktan iniyoruz paraşüt ile yeni düştüğüm gibi evler 25 saniye sonra kendine geliyor. Her şey buglı oluyor. FPS 0-5'e kadar iniyor bir 30 saniye kendine gelemiyor oyun. Her oyun ilk 30 saniye böyle oluyor ilerleyen zamanlarda da arada oluyor. Sıkıntı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak tüm sistem özelliklerinizi yazın. Eğer anlık donmalar yaşıyorsanız sebebi RAM'leriniz yetersiz kalması. Bahsettiğiniz sıkıntıda oyundan kaynaklı bir durum. Beta aşamasında ve çok büyük optimizasyon sıkıntısı var. Sorununuz bundan kaynaklı. Fakat emin olmak için HDTUNE ile HARD DISK'inizi bi kontrol edin.

İlk olarak tüm sistem özelliklerinizi yazın. Eğer anlık donmalar yaşıyorsanız sebebi RAM'leriniz yetersiz kalması. Bahsettiğiniz sıkıntıda oyundan kaynaklı bir durum. Beta aşamasında ve çok büyük optimizasyon sıkıntısı var. Sorununuz bundan kaynaklı. Fakat emin olmak için HDTUNE ile HARD DISK'inizi bi kontrol edin.
Evet RAM de çok büyük faktör ama sistemi yazmadığından ben direk 16 Gb olarak düşündüm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı