GTX 1070 Sistem görüntü gidip gelme sorunu

staggest

Hectopat
Bir sorunum var umarım çok önemli bir sorun değildir, PC açık kullanırken veya açık şekilde kullanmadan dururken belirli, sabit bir zaman aralığı olmadan sanki monitörü kapatıp sonra tekrar açmışım gibi olup görüntü gidip geliyor. Kasa ilk önce 106 inç televizyona bağlıydı aynı oluyordu TV'dendir herhalde diye umursamadım iki gündür Hp monitör ile kullanıyorum sorun devam ediyor. Acaba ekran kartında mı sorun? Daha önce yaşayan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Sistem özelliklerim şu şekilde;

Asus Z170 Pro Gaming Anakart

Zotac GTX 1070 Amp Extreme GDDR5 Ekran kartı

İntel İ7 6700K Skylake İşlemci

Kingston Fury 2*16 GB 2133 MHz RAM

Samsung Evo 850 120GB ve 1TB WD blue HDD

620 watt enermax güç kaynağı

Bende aynı sorunu yaşıyorum. Ekran kartım GTX 1050Ti ekran arada bir yarım saniyeliğine gidip geliyor ve bir videoyu tam ekran yapıncada aynı şekilde yarım saniyeliğine gidip geliyor.

Bende aynı sorunu yaşıyorum. Ekran kartım GTX 1050Ti ekran arada bir yarım saniyeliğine gidip geliyor ve bir videoyu tam ekran yapıncada aynı şekilde yarım saniyeliğine gidip geliyor.
hocam peki başka bir sıkıntı yarattı mı sorun kartta mı yoksa monitör veya windows kaynaklımı çözemedim ve sizde zotac mı kullanıyorsunuz sorun zotac kaynaklımı acaba.

Bende Asus GTX 1050tİ STRİX vardi garantiye gitti ve iade talebi oldu Msi GTX 1050Tİ geçtim sorunum halla Aynı Monitörüm İse aynı HP 24es modeli. Monitörü laptopda denedim (Nvidai 520M) onda sıkıntı çıkarmadı sonra benim kasaya arkadaşın AMD ekran kartını taktık ondada sorun çıkarmadı tek benim ekran kartında sorun çıkarıyor monitör... Sorunu hala net çözmüş değilim.

Bende Asus GTX 1050tİ STRİX vardi garantiye gitti ve iade talebi oldu Msi GTX 1050Tİ geçtim sorunum halla Aynı Monitörüm İse aynı HP 24es modeli. Monitörü laptopda denedim (Nvidai 520M) onda sıkıntı çıkarmadı sonra benim kasaya arkadaşın AMD ekran kartını taktık ondada sorun çıkarmadı tek benim ekran kartında sorun çıkarıyor monitör... Sorunu hala net çözmüş değilim.
Hocam sorun ekran kartında mı yani ? Ben de hp 27es monitör kullanıyorum evga gtx1070 ekran kartı var ekran kartında mı sorun sizce ?

Hocam sorun ekran kartında mı yani ? Ben de hp 27es monitör kullanıyorum evga gtx1070 ekran kartı var ekran kartında mı sorun sizce ?
Evga Gtx 1070 de aynı problemi verdi, yaklaşık bir ay gtx 550 de o sorun hiç olmadı sorun sanırım 10 serisi kartlarla alakalı olabilir. aslında sıkıntıda değil gibi bu kartlar hertz olayında yuksek monitörler istiyor galiba 24 esde 60 hertz maalesef ben takmıyorum artık oyunlarda falan yapmıyor zaten

Bende de böyle arada sırada ekran simsiyah oluyor ve geri geliyor. Fakat genelde evde ışık açma kapama ve fişe birşeyler takıp çıkarıldığında oluyor. Sorun neden olabilir.
B150M Bazooka anakart.
GTX 950 Asus Strix ekran kartı.
i3 6100 işlemci.
kingston 2133 mHz 16GB Ram.
Cooler master kasa ve 600W dahili PSU

Sorun hala devam etmekte...
Sorun genel olarak sitelerde önümüze cıkan videolarla ilgili,ozellikle arka planı siyah videolar da bu sıkıntıyı nedense yapıyor,sorun monitor de değil... baska kart ılede kullandım 1 ay boyunca monitor sorun vermedı,ekran kartınıda baska monıtorde kullandım 2 ay kadar ondada problem olmadı,sanırım bu ikili bir araya gelince problem oluyor artık sorun etmiyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı