GTX 1070 Ti sisteme kasa önerisi

Neoniac

Decapat
Merhaba. Eski toplama sistemle gelen Power Boost VK-G1002s kasamı değiştirip havalandırması daha iyi ve taşıması daha kolay bir kasa almak istiyorum. Ama donanımdan pek anlamadığım için montaj ve uyumluluk konusunda muhtemelen çok sıkıntı yaşayacağım. Bir de kasa olarak da biraz araştırma yapıp şunu buldum ve beğendim:

https://www.hepsiburada.com/msi-mag...-atx-oyuncu-bilgisayar-kasasi-p-HBV00000RJOMC

MSI A320M PRO-VH Plus anakartım ve Zotac Geforce® GTX 1070 TI AMP Extreme Edition ekran kartım var, anakartım micro ATX, kasa bunu destekliyor sanırım anakart için başka bir kriter yok. Ekran kartının ise boyutu biraz büyük, kasaların da desteklediği bir boyut oluyormuş, bu kasa sanıyorum ucu ucuna yetiyor buna (kendi sitesinden GPU özelliklerine baktığımda uzunluğunu 325 mm olarak gördüm, kasa 330 mm destekliyor), böyle sıkışık olması bir sıkıntı yaratır mı? Bunlar harici nelere dikkat etmeliyim? Ekstra satın almam gereken şeyler var mı kasa değişimi için? Eski kasamda PCI kabloları falan var, yenisinde de standart geliyor mu ya da aynıları yeterli olur mu? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı