GTX 1070 ve i5 6600K sistemde PUBG FPS düşmesi

barisjk7

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bekleme alanında 150 FPS'ye kadar alıyorum ama maç başlıyor bir yere atlıyorum FPS 70 hatta bazen 50'ye dusuyor sebebi nedir?
Sistem özellikleri;
ASUS GTX 1070 8 GB.
16 GB RAM 2666MHz.
i5 6600K işlemci.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinin kullanım oranı çok yüksek. Darboğaz oluyor yani. Fakat benim bildiğim kadarıyla o işlemci ile normal şartlarda GTX 1070 darboğaz yapmaz. Arkada çalışan bir şey var mı? Virüs var mı diye kontrol edin.

Merhaba arkadaşlar bekleme alanında 150 FPS'ye kadar alıyorum ama maç başlıyor bir yere atlıyorum FPS 70 hatta bazen 50'ye dusuyor sebebi nedir?
Sistem özellikleri;
ASUS GTX 1070 8 GB.
16 GB RAM 2666MHz.
i5 6600K işlemci.

Eki Görüntüle 560280

Arkada program falan mı çalışıyor veya virüs vs bulaşmışda olabilir, o işlemci 1070 için okadar zayıf değil anormal bir darboğaz var.

İşlemcinin kullanım oranı çok yüksek. Darboğaz oluyor yani. Fakat benim bildiğim kadarıyla o işlemci ile normal şartlarda GTX 1070 darboğaz yapmaz. Arkada çalışan bir şey var mı? Virüs var mı diye kontrol edin.

Merhaba yeni format attim yani virüs programida var ama. Formati Windows'un kendi özelliği var oradan attim yararli oldumu pek bilmiyorum.
Arkada program falan mı çalışıyor veya virüs vs bulaşmışda olabilir, o işlemci 1070 için okadar zayıf değil anormal bir darboğaz var.

Virüs bulaştığını kesin nasil anlarim acaba.
Darboğaz gibi görünüyor ama o işlemci ile yapmaması lazım aslında.

Kimisi darboğaz diyor bende anlamadım sorunu bulamadim henuz sadece PUBG'de yasiyorum bu sorunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı