GTX 1080, GTX 980 Ti sistemden daha az FPS veriyor

GTX 1080 ile mining yapmış olabilirler mi ? Aklıma bu geldi. Ya da harbiden o molexler ile yaptığınız bağlantıdan dolayı PSU kaynaklı olabilir..
Hocam Ekran kartında mining olacağını sanmıyorum çünkü eski GTX 980 Tİ kartımı taktığım zaman onun da değerleri düşüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının kaç Watt çektiğine bakın. Güç kullanımı normal ise ekran kartınız büyük ihtimal mining kurbanı. Ayrıca benchmark testleri ile de performansını ölçebilirsiniz.

Güç kaynağınız ekran kartına yeterli gücü sağlayamıyor olabilir. Bütçe belirtin PSU önerelim.
Hocam çok bir bütçem yok, hatta şu an hiç bir bütçem yok. Yemeden, içmeden kısarak aldım bu ekran kartını. Ucuz yollu bir PSU önerirseniz çok sevinirim.

Hocam Ekran kartında mining olacağını sanmıyorum çünkü eski GTX 980 Tİ kartımı taktığım zaman onun da değerleri düşüyor.
Hocam kesinlikle PSU ile ilgili bu. 5 yıllık PSU'nun verimliliği en az %40 düşmüştür.
Tabiri caiz ise canlı bomba misali her an patlayabilir.
Bütçe nedir en yüksek?

Ekran kartının kaç Watt çektiğine bakın. Güç kullanımı normal ise ekran kartınız büyük ihtimal mining kurbanı. Ayrıca benchmark testleri ile de performansını ölçebilirsiniz.
MSI programı ile ona bakabilir miyim hocam? İsterseniz, tekrar video çekebilirim o şekilde.
Hocam kesinlikle PSU ile ilgili bu. 5 yıllık PSU'nun verimliliği en az %40 düşmüştür.
Tabiri caiz ise canlı bomba misali her an patlayabilir.
Bütçe nedir en yüksek?
Hocam yemeden içmeden kısarak aldım bu ekran kartını. Şu an hiç bütçem yok ama siz bana ikinci el alabileceğim bir PSU önerirseniz çok güzel olur. Bu şartlarda sıfır alamam.

@Gökhan Şenak
En yüksek çıkabileceğiniz bütçeyi söyleyin. Hocam ama sırf bütçe yok diye de bilgisayarınızdan olmayın. Ama yani şanş işi bu teknoloji.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı