GTX 1080 hashrate 24 MH ve EthlargementPill çöküyor

FBChef

Centipat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Forumda birçok benzer konu olmasına rağmen çözüm getiremedim. GTX 1080 aldım. 35 MH değerine güvenerek. Şu an Afterburner'da ideal ayarlarla en fazla 24 MH görebiliyorum. EthlargementPill önerilmiş ama açtığım an PC resetliyor kendini. Bu konuda yardımcı olabilecek varsa minnettar olurum. lolMiner kullanmaktayım.

TRex'te mt tweak 4 olarak kullanın bu şekilde 1080 ile 36mh alıyorum. Mt tweak kodu ile EthlargementPill gereksinimi olmadan kullanabilirsiniz.

Ben 36 alıyorum 4 aydır tamamen stabil.
+100 GPU.
+300 Memory clock.
55 derece
Power %70
Ethlargeyi yönetici olarak çalıştır
Not. T-Rex miner kullanıyorum diğerleri için yorum yapamam.
Teşekkür ederim. T-rex ile kazım yapmadım GTX 1080 t-rex kazım için kaynak önerebilir misiniz ?
TRex'te mt tweak 4 olarak kullanın bu şekilde 1080 ile 36mh alıyorum. Mt tweak kodu ile EthlargementPill gereksinimi olmadan kullanabilirsiniz.
Pill ile mi daha çok yorulur kart yoksa mt tweak ile mi ? Bir de sıcaklık kaç derece acab

Teşekkür ederim. T-rex ile kazım yapmadım GTX 1080 t-rex kazım için kaynak önerebilir misiniz?

Pill ile mi daha çok yorulur kart yoksa mt Tweak ile mi? Bir de sıcaklık kaç derece acab.

Şöyle söyleyeyim kasanın olduğu yer havalandırması vs sıcaklığı etkileyen birçok faktör var. Hangisi daha çok yorar kartı bilemem. Ama Tweak ile fanlar %80'de iken 51 derece stabil kazım yapıyor. Kart Antalya'da bu bile başlı başına bir faktör. Kendiniz ikisini de deneyip farkı ölçebilirsiniz.

Şöyle söyleyeyim kasanın olduğu yer havalandırması vs sıcaklığı etkileyen birçok faktör var. Hangisi daha çok yorar kartı bilemem. Ama Tweak ile fanlar %80'de iken 51 derece stabil kazım yapıyor. Kart Antalya'da bu bile başlı başına bir faktör. Kendiniz ikisini de deneyip farkı ölçebilirsiniz.
Afterburner ayarlarımı sabit tutup bir pill açtım bir de mtweak açtım. Aynı ayarlarda ikisi de 34.5 veriyor. Pill ile 64 derece olan kart mtweak ile 58 derecede çalışıyor. Fan ayarı %60

Geri
Yukarı