GTX 1080 Sistem Tavsiyesi

Montaj nasıl yapılır onu bile bilmiyorum hocam :D Yakınımızda bir bilgisayarcı var parçaları alıp götürsem orada montaj yapsalar nasıl olur acaba ?

İşletim Sistemine para vermem gerekir mi peki İnventus dan alsam ? Montaj yaptırırken deneme sürümü kurdurtsam ?

İzlediğim benchmarklarda BF1 de PUBG de inanılmaz yüksek fps değerleri almış aslında ama anlamadımki ben de :( Peki ya DSR İle GTX 1080 üzerine gelen yükü arttırsam falan nasıl olur ? Ben geleceğe dönük bir sistem toplamak için 1080 den kısmak istemiyorum. Böyle bir mesaj atmıştım hocam.Nasıl bir fikir sizce :D

İzlediğim benchmarklarda BF1 de PUBG de inanılmaz yüksek fps değerleri almış aslında ama anlamadımki ben de :( Peki ya DSR İle GTX 1080 üzerine gelen yükü arttırsam falan nasıl olur ? Ben geleceğe dönük bir sistem toplamak için 1080 den kısmak istemiyorum. Böyle bir mesaj atmıştım hocam.Nasıl bir fikir sizce :D
PUBG işlemciye yük bindiren bir oyun. Yani İ5 8400 ve GTX 1080 yerine İ7 8700 ile GTX 1070 daha fazla FPS verir. Ayrıca dediğim gibi GTX 1080'in hakkı 8400 değil. GTX 1080'in hakkını vermek için en az İ7 7700 gerekir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı