GTX 1080 sisteme monitör tavsiyesi

Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar. Sistemi tamamen aşağıya listeleyip monitör ve diğer tavsiyelerinizi dinlemek istiyorum. Sistemi Technopat YouTube kanalını inceleyerek yaptım.
  • i7 7700 ilemci
  • Asus RoG strix GeForce gtx 1080 ekran kartı
  • MSI z270-A-Pro anakart
  • Corsair RM650x Power supply
  • Corsair vengeance DDR4 16GB (8x2) RAM 2400MHz
  • NZXT S340 Elite Kasa
  • Samsung 850 Evo 2.5" SSD 500 GB
Sistemi listeledim pazartesi günü siparişini vermeyi planlıyorum. Ekleme-çıkarma tavsiyelerinizi ve monitör alırken model değil de özellikleri baz alarak vereceğiniz tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Sistem maddi olanaklarımı zorlayarak kuruldu bunu göze alarak tavsiye verirseniz çok memnun olurum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Bir günlük ceza yedim sanırım yazım hatalarımdan dolayı technopat ailesinden özür diliyorum. Mesajımın sonunda da belirttiğim gibi bütün maddi olanaklarımı sisteme yatırdığım için önerdiğiniz düzeyde bi monitör almam çok zor şu an. 5-6 ay idare edecek uygun fiyatlı bir monitör alacağım şimdilik ilerde yenilemeyi planlıyorum.

Coffee Lake beklemeyi düşünmüyorum çünkü çok yüksek düzeyde bilgisayar kullanımı için gerekli bilgi donanımına sahip değilim sadece oyun oynayacağım ve oynadığım oyunlar çok yüksek gereksinimlere sahip değil şu an. Sistemin bu kadar yüksek olmasının nedeni bu elimdeki bütcenin tamamını en iyi şekilde bilgisayar toplamaktı. cevabınız için teşekkür ederim monitörü 5-6 ay idare edeceğim full hd 60-70Hz bi monitörle.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı